Powrót

Prawnik rodzinny Lublin UBI IUS


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy od spraw rodzinnych w Lublinie

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników w sprawach rodzinnych?

  Prawnik od spraw rodzinnych zajmuje się przede wszystkim kwestiami prawnymi dotyczącymi relacji między rodzicami a dziećmi oraz pomiędzy małżonkami. Wieloletnia praktyka specjalistów z naszej kancelarii pokazuje, że sprawy rodzinne są tematem na tyle wrażliwym, że nie pozwalają stronom sporu na zachowanie spokojnego, wyważonego stanowiska.

  Właśnie dlatego w takich sytuacjach prawnik musi nie tylko zachować niezbędny dystans, ale też indywidualnie przyjrzeć się problemowi i dobrać do niego stosowne instrumenty prawne. Nieocenione znaczenie ma wówczas prawnik od spraw rodzinnych, gdyż często to właśnie ono pozwala mu reagować we właściwy sposób, na pierwszym miejscu stawiając dobro dziecka lub rodziny.

  W naszej kancelarii prawnej zajmujemy się świadczeniem wszechstronnej pomocy i doradztwa, opiniujemy i opracowujemy umowy małżeńskie, prowadzimy mediacje, zawieramy ugody, przygotowujemy zażalenia i apelacje. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi separacji, rozwodów, unieważnienia małżeństwa. Pomagamy rozwiązać kwestie majątkowe w przypadku zupełnego i trwałego rozkładu pożycia. Specjalizujemy się w kwestiach ustalenia i ograniczenia zakresu władzy rodzicielskiej, uzgodnienia terminów i częstotliwości kontaktów z dzieckiem, sprecyzowania kosztów wychowania i utrzymania dziecka, a także ubiegania się o roszczenia alimentacyjne na ten cel.

  Skorzystanie z porady prawnika od spraw rodzinnych bywa niezbędne (zobacz: prawnik rodzinny Lublin), choćby z uwagi na emocje, jakie wiążą się z rozwodem, ustaleniem ojcostwa, podziałem majątku czy sprecyzowaniem zakresu władzy rodzicielskiej. Napięcie towarzyszące tego typu problemom nie pozwala obiektywnie ocenić zdarzeń ani postanowień wydawanych przez sąd.
  Naszym klientom zapewniamy uczciwe i jasne zasady współpracy, a każdą sprawę traktujemy z zaangażowaniem. Nie ukrywamy ewentualnych problemów, wprost mówimy o przeciwnościach i ryzyku, jakie niesie prowadzone postępowanie. Wskazujemy, jak długo może trwać rozwiązanie konkretnego problemu i z jakimi kosztami się wiąże. Zawsze dbamy o dyskrecję.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!