Powrót

Odszkodowanie za zawał serca w pracy


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy zajmujący się odszkodowaniami za zawał w pracy

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Kancelaria Ubi Ius ma wieloletnie doświadczenie i szereg osiągnięć w dziedzinie prawa pracy, w tym odszkodowań za zawał serca w pracy.

  Zawał serca jest w Polsce przyczyną śmierci około 10 000 osób rocznie. Jest to więc liczba na tyle duża, że warto jest poświęcić chwilę na zastanowienie się nad tym tematem. Tym bardziej, że wiele osób, które zmarły z tego powodu, mogłyby żyć nadal, gdyby w porę prawidłowo rozpoznano u nich objawy zawału serca. Najczęściej występującym jest silny, kłujący ból odczuwany w rejonie klatki piersiowej. Czasem promieniuje on szeroko na plecy oraz w okolice brzucha. Bywa więc tak, że osoba doświadczająca takiego bólu nie jest w stanie precyzyjnie określić miejsca, w którym najbardziej jej on dokucza. Jednak nie w każdym przypadku pojawiają się takie objawy. Czasem ból w ogóle nie występuje, odczuwane są natomiast duszności, pojawia się wrażenie kołatania serca, kręci się w głowie. Niepokojące powinny się wydać również duże wahania ciśnienia w krótkim czasie. Lekarze określają pierwszą godzinę po wystąpieniu zawału mianem złotej. To dlatego, że po tym, gdy ona upłynie, szanse na uratowanie pacjenta znacznie spadają. Każdy powinien więc wiedzieć, że należy wezwać karetkę nawet w tym przypadku, gdy nie jesteś do końca przekonany, że to faktycznie zawał.

  Może się on zdarzyć również w pracy. Można wtedy zastanowić się nad tym, czy to panujące w niej warunki nie przyczyniły się do jego wystąpienia. Może tutaj chodzić o stres lub konieczność przenoszenia ciężkich przedmiotów. Jeżeli uważasz, że są duże szanse na wykazanie związku pomiędzy warunkami w Twoim miejscu pracy, a zawałem, niezwłocznie skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi Ius.

  Dzięki pomocy naszego prawnika łatwiej będzie Ci walczyć o odszkodowanie. Wśród osób, które skorzystały już z naszych usług byli również ci, którzy starali się o wypłatę świadczenia z tytułu zawału mającego miejsce w ich miejscu pracy. Wiemy co należy zrobić, aby doprowadzić sprawę do korzystnego dla Ciebie zakończenia. Czekamy na Twój mail lub telefon. W ten sposób umówisz się na spotkanie z prawnikiem, w czasie którego zapoznasz naszego prawnika ze szczegółami dotyczącymi Twojej sprawy.

   

  TELEFON: 600 096 744

  Kancelaria prawna UBI IUS Sp. z o.o.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!