Porady Prawne Online – Kancelaria prawna UBI IUS Lublin


Kancelaria oferuje swoje usługi Klientom indywidualnym, podmiotom prowadzącym własną działalność gospodarczą oraz podmiotom publicznym.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KONSULTACJE PRAWNE ONLINE

  W obecnych trudnych czasach, kiedy zmagamy się z pandemią koronawirusa, a dodatkowo każdy bardzo szybko żyje – ma ogrom zarówno zawodowych, jak i rodzinnych obowiązków, warto skorzystać z możliwości konsultacji prawnych online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie! Nie musisz już wychodzić z domu, tracić czasu na dojazdy, przekładać spotkań, by spotkać się z doświadczonym prawnikiem. W Kancelarii Ubi Ius wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy możliwość porady prawnej – konsultacji online. Przeprowadzimy taką rozmowę przez Internet lub telefon.

  Chcesz skorzystać z pomocy prawnej bez osobistej wizyty w Kancelarii Adwokackiej? Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

  • Opisz dotyczącą Cię sprawę i jej aktualny stan, wynikające z niej wątpliwości i obawy prawne, a także przygotuj nurtujące Cię pytania dla prawnika,2.
  • Wyślij e-maila na adres kancelarii prawnej Ubi Ius: pomocprawna@ubi-ius.pl.

  W wiadomości zwrotnej otrzymasz wiadomość e-mail wraz z wyceną porady prawnej – konsultacji online. Zapraszamy do kontaktu!

  O NAS

  Ubi Ius to lubelska kancelaria, która świadczy kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa spadkowego, cywilnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Niezmiennie od początku naszej działalności kierujemy się normami etyki zawodowej, gwarantując poufność we wszystkich prowadzonych przez nas sprawach. Przede wszystkim stawiamy na dobre relacje z Klientami i profesjonalizm. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia i dużych kompetencji gwarantujemy najwyższe standardy obsługi. Kancelaria Ubi Ius podejmuje współpracę z ekspertami z poszczególnych dziedzin prawa, co umożliwia świadczenie skutecznej obsługi prawnej.

  W jaki sposób pracujemy?

  Nad każdą powierzoną nam sprawą pracujemy z całkowitym zaangażowaniem oraz precyzją. Dogłębnie analizujemy wszelkie szczegóły i poszukujemy prawnego rozwiązania, które idealnie sprawdzi się w praktyce, a nie jedynie na papierze. Wiele lat doświadczenia w doradztwie na rzecz międzynarodowych korporacji, małych firm i klientów indywidualnych umożliwia nam dostosowanie działań do specyfiki konkretnej sprawy. To wszystko pozwala nam maksymalnie zabezpieczyć interesy wszystkich obsługiwanych Klientów.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, Kancelaria podejmuje współpracę z ekspertami z poszczególnych dziedzin prawa. Umożliwia to świadczenie skutecznej i kompleksowej obsługi prawnej. Wynagrodzenie zostaje ustalone indywidualnie, zależy od zawiłości i charakteru sprawy.

  prawo karne adwokat lublin

  Sprawy związane z codziennością

  Każdy ma do czynienia z prawem w codziennym życiu. Są to takie sytuacje, jak jazda samochodem, robienie zakupów, podpisywanie umowy kupna samochodu, podpisywanie umowy najmu mieszkania, branie pożyczki w banku, zawieranie małżeństwa, podpisywanie umowy o pracę i wiele więcej. Kwestie prawne w codzienności dotykają szczególnie przedsiębiorców, którzy prowadząc działalność gospodarczą, wykonują szereg istotnych prawnie czynności. Począwszy od zlecania różnego rodzaju zadań podwykonawcom i zatrudnienia pracowników, poprzez zawieranie umów i wystawianie faktur, a skończywszy na szeregu zadań związanych z księgowością.

  Nieruchomości kancelaria prawna Lublin

  Zdarzają się problematyczne sytuacje w codziennym życiu, w których najlepiej zwrócić się o pomoc do doświadczonego prawnika. Są to takie sprawy, jak np. walka o odszkodowanie za poniesioną szkodę (np. wypadek samochodowy). Dzięki temu można uniknąć stresu, niepotrzebnych zmartwień, utraty pieniędzy i innych przykrych konsekwencji.

  Kancelaria Ubi Ius pomogła już setkom osób w uzyskaniu należnego im odszkodowania. Jesteśmy świadomi, że bardzo wiele osób rezygnuje z walki o pieniądze, w związku ze skomplikowaną i trudną do zrozumienia procedurą, a także z brakiem wiary w możliwość uzyskania należności. Efekty działań  kancelarii Ubi Ius są niezwykle skuteczne. Warto wspomnieć, że powierzenie zadania wywalczenia odszkodowania doświadczonemu prawnikowi specjalizującemu się w tego typu sprawach zwiększa szansę na końcowy sukces.

  adwokat nieruchomości Lublin

  Obawy Klientów

  Rozmowy z Klientami pokazują nam, że najczęściej występującymi obawami są te związane z cenami usług prawniczych, końcowym efektem działań, zakresem kompetencji prawników i ich zaangażowaniem. Wszelkie te wątpliwości skutecznie rozwiewamy w lubelskiej kancelarii Ubi Ius.

  radca prawny windykacja Lublin

  Skuteczne i kompleksowe działania

  Dzięki ścisłej współpracy ze specjalistami wielu dziedzin: księgowymi, lekarzami, prawnikami, komornikami, doradcami podatkowymi możliwe jest zagwarantowanie naszym Klientom maksymalnego bezpieczeństwa i satysfakcji na każdym etapie realizacji konkretnej sprawy. Kancelaria Ubi Ius współpracuje również ze znakomitymi ekspertami z wielu różnych dziedzin prawa.

   

  Z bardzo wielu usług Kancelarii prawnej Ubi Ius w Lublinie mogą korzystać Klienci biznesowi, firmy (małe i duże), Klienci indywidualni oraz różnego rodzaju instytucje. Obsługujemy Klientów kompleksowo – oferujemy profesjonalną i rzetelną pomoc prawną na każdym etapie współpracy – począwszy od konsultacji, pomocy podczas kompletowania i sporządzania dokumentów, a skończywszy na reprezentowaniu Klienta przed sądem. Wszystkie rozmowy, które prowadzimy z Klientami (bezpośrednie i pośrednie) otoczone są tajemnicą zawodową. Wszystkich naszych Klientów obsługujemy kompleksowo – udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma, opiniujemy pisma i umowy, reprezentujemy Klienta przed wymiarem sprawiedliwości i różnego rodzaju instytucjami, windykujemy należności, walczymy o odszkodowania za różnego rodzaju szkody poniesione przez Klienta. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź naszą szczegółową ofertę na stronie.

  Ubi ius Lublin

  Masz pytania w sprawie pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY OTWARCIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Pomoc prawna online cennik

  Dowiedz się ile będzie kosztować udzielenie pomocy prawnej

  W kancelarii Ubi Ius świadczymy szeroko pojętą pomoc prawną z zakresu prawa spadkowego, cywilnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Sporządzamy umowy, opinie prawne, pisma procesowe, pisma urzędowe dla podmiotów gospodarczych oraz osób prawnych. Naszą główną misją jest stworzenie dostępu do specjalistycznej obsługi prawnej wszystkim tym, którzy tego potrzebują.

  Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom Klientów, Kancelaria oferuje:

  • możliwość systemu godzinowego – w tym przypadku wynagrodzenie jest ustalane w zależności od poświęconego czasu na wykonanie zadania,
  • możliwość stałego wynagrodzenia,
  • możliwość systemu ryczałtowego miesięcznego wynagrodzenia, odpowiedniego w sprawach, w których możliwe jest ustalenie zakresu prac i nakładu pracy. Zalecany jest przy stałej obsłudze np. instytucji publicznych albo podmiotów gospodarczych.

  Wynagrodzenie, które zostaje ustalone przez Kancelarię nie obejmuje następujących wydatków, które ponosi Klient, takich jak: wydatki w toku postepowania (np. opinie biegłych) i wpis sądowy.

  Orientacyjna cena pomocy prawnej możliwa jest po wysłaniu przez Klienta zapytania, po opisaniu zwięźle stanu faktycznego sprawy.

   

  Robimy wszystko, co w naszej mocy, by Klienci byli zadowoleni ze świadczonych im usług prawniczych i darzyli nas ogromnym zaufaniem. Dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, kierując się zasadą minimalizacji kosztów. Współpracujemy tylko i wyłącznie z zespołem kompetentnych prawników, którzy mają ogromne doświadczenie, kompetencje i szeroką wiedzę. Nasi Klienci mogą liczyć na sprawną, solidną i uczciwą obsługę oraz satysfakcjonującą wycenę usług. Zawsze informujemy o wszystkich możliwych efektach, planowanych działaniach oraz o możliwościach ich powodzenia. W trosce o najwyższą jakość usług każdy problem dokładnie analizujemy zanim przyjmiemy daną sprawę.

  Wyniki analizy przedstawiamy Klientowi, z którym konsultujemy dalszą strategię działania. Oprócz profesjonalnych usług prawnych świadczonych przez Kancelarię Ubi Ius naszym głównym celem jest rzetelna wycena obsługi prawnej wraz z klarownym i precyzyjnie rozpisanym harmonogramem wszelkich przewidywanych kosztów związanych z poszczególnymi czynnościami wykonywanymi przez prawnika. W kancelarii Ubi Ius nasi Klienci mogą liczyć na uzyskanie materiałów informacyjnych,w których znajduje się zbiór wybranych przez nas przepisów. Korzystając z niego, Klienci mogą samodzielnie zapoznać się z przepisami z danej dziedziny prawa. W naszej pracy zależy nam na tym, by wszystkie możliwe ustalenia finansowe były klarowne.

  Dostosowując się do potrzeb Klientów, proponujemy różne możliwości zajmowania się daną sprawą. Dlatego też czasami można zlecić prowadzenie całej sprawy, albo szukać pomocy prawnika tylko na określonym etapie procesu lub przy przygotowaniu pisma procesowego.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!