O nas

Poznaj nas - Kancelaria Prawna UBI IUS

Najważniejszą rzeczą jest dla nas satysfakcja i zaufanie naszych Klientów. Dlatego do każdej powierzonej nam sprawy mamy indywidualne podejście. Współpracujemy wyłącznie z zespołem kompetentnych prawników posiadających bogate doświadczenie, kompetencje i szeroką wiedzę. Nasi Klienci mogą liczyć na sprawną, solidną i uczciwą obsługę. Tak samo jak i Państwu, zależy nam na szybkim działaniu i pozytywnym rezultacie postępowania.

W naszej kancelarii zajmujemy się świadczeniem szeroko pojętej pomocy prawnej z zakresu prawa spadkowego, cywilnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się sporządzeniem umów, opinii prawnych, pism procesowych i urzędowych dla podmiotów gospodarczych oraz osób prawnych. Naszą misją jest stworzenie dostępu do specjalistycznej obsługi prawnej wszystkim, którzy tego potrzebują.

Porad udzielają wykwalifikowani prawnicy, którzy mogą poszczycić się bogatym doświadczeniem i rzetelną wiedzą. Cechuje ich ponadto niezbędna dyskrecja, profesjonalizm i prawdziwe zaangażowanie w prowadzone sprawy. By zwracającym się do nas Klientom zagwarantować kompleksową obsługę, w razie konieczności konsultujemy się również z przedstawicielami innych specjalności.

Zapewniamy jasne i przejrzyste zasady współpracy, dlatego na życzenie naszych Klientów szczegółowe uzgodnienia i postanowienia potwierdzamy na piśmie. Zawsze staramy się również uczciwie poinformować zwracające się do nas osoby o szansach na powodzenie danej sprawy, ewentualnym ryzyku i kosztach. Obiektywnie przyglądamy się wszystkim okolicznościom i przesłankom, dokładnie i rzetelnie analizujemy możliwości wygranej. Wątpliwe kwestie konsultujemy wspólnie, w szerszym gronie specjalistów.

Niezmiennie, od początku naszej działalności przestrzegamy norm etyki zawodowej, gwarantujemy poufność we wszystkich prowadzonych przez nas sprawach. Stawiamy na dobre relacje z Klientami i profesjonalizm. Najwyższe standardy obsługi możemy zapewnić, dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z kompetencjami.

 

 

Jak pracujemy w kancelarii Ubi Ius prawnik Lublin
Co nas wyróżnia?
Profesjonalizm

Nasza kancelaria może pochwalić się bardzo dużą ilością wygranych spraw. Jesteśmy świadomi, iż każda sprawa jest inna, dlatego też do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.

Efektywność

Staramy się maksymalnie wykorzystać wszystkie możliwe rozwiązania, zarówno podczas reprezentowania interesów klienta w sądzie, jak i w postępowanie przedsądowym.

Uczciwość

Nasi pracownicy są terminowi i zawsze wywiązują się z umowy. Każda sprawa jest dokładnie analizowana. Warunki współpracy zawsze są uczciwe – możesz nam zaufać!

Każdą sprawę konsultujemy z prawnikiem
Sprawdź, jak wygląda jej przebieg:
Jak przebiega praca naszej kancelarii

Kontakt

Konsultacje z prawnikiem

Konsultacje z prawnikiem

Zespół naszych prawników

Sprawę ocenia zespół prawników

Skuteczny adwokat i Radca Prawny

Podpisanie umowy

Współpraca z kancelarią UBI IUS

Rozpoczęcie działań

Sprawy prowadzone przez UBI IUS

Wygranie sprawy

Nasze oddziały
Lublin, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Puławy, Świdnik, Zamość, Hrubieszów, Radzyń Podlaski

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!