Powrót

Prawnik prawo rodzinne pomoc prawna Lublin


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy od prawa rodzinnego w Lublinie

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników?
  Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, spadkowego, gospodarczego, karnego prawa ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, prawa rodzinnego i opiekuńczego. Na zlecenie naszych Klientów przygotowujemy pisma urzędowe i procesowe, sporządzamy opinie prawne oraz umowy. Działamy zarówno na rzecz osób prawnych, jak i podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, zwłaszcza tych dotyczących separacji, rozwodów, podziału majątku, alimentów, władzy rodzicielskiej, opieki i kurateli, ustalenia lub zaprzeczenia ojcostwa, przysposobienia, uzyskiwania roszczeń z tytułu m.in. obowiązku alimentacyjnego oraz innych kwestii dotyczących stosunku między współmałżonkami oraz między rodzicami a dziećmi.
  Koncentrujemy się nie tylko na doradztwie, udzielaniu wyjaśnień i pomocy, ale też na reprezentacji zgłaszających się do nas Klientów, przygotowywaniu i opiniowaniu umów małżeńskich, sporządzaniu skarg, apelacji i zażaleń, zawieraniu ugód i prowadzeniu mediacji.
  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprawy w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego dotyczą z reguły niezwykle delikatnych kwestii. Różna bywa ocena społeczna takich decyzji, różne też reakcje osób zaangażowanych. Właśnie dlatego staramy się stosować unikalne, indywidualnie dopasowane instrumenty prawne. Dobór adekwatnych środków jest możliwy dzięki doświadczeniu naszych prawników, którym przyświecają wartości, takie jak dobro rodziny czy dobro dziecka.
  Gwarantujemy ponadto dyskrecję oraz proste, jasne reguły współpracy. Do każdej sprawy z zakresu prawa rodzinnego podchodzimy z zaangażowaniem. Oferujemy uczciwe zasady, wprost informujemy naszych Klientów o ryzyku, jakie wiąże się z daną sprawą, o szansach na wygraną, a także o możliwych kosztach i czasie potrzebnym do zakończenia postępowania. Zasady etyki zawodowej są dla nas nadrzędnym wzorcem, jakim się kierujemy. Wystrzegamy się więc jakichkolwiek przejawów konfliktu interesów, a zgłaszającym się do nas osobom zapewniamy pełną poufność.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!