Powrót

Lublin prawo rodzinne


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy od spraw rodzinnych w Lublinie

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnika w sprawach rodzinnych?

  Prawo rodzinne wchodzi w skład prawa cywilnego. Określa ono w sposób szczegółowy charakter prawny rodziny, jej funkcjonowanie, jak również jej stosunki majątkowe i niemajątkowe. W przepisach prawa rodzinnego znajdziemy również definicje adopcji i opiekuna. Zawiera ono także regulacje dotyczące obowiązku alimentacyjnego. Można bez przesady stwierdzić, że prawo to jak żadne inne jest związane z silnymi ludzkimi emocjami. Często w jego ramach konieczne jest ustalenie tego, które z rodziców powinno opiekować się dzieckiem po rozwodzie, prowadzone są też sprawy dotyczące podziału majątku. Prawnik, który zajmuje się sprawami dotyczącymi tego właśnie tematu, powinien cechować się wyjątkową empatią. Tutaj wyrok sądowy oznacza konkretne zmiany w życiu wielu osób, w tym także dzieci. We wszystkich sprawach dotyczących najmłodszych należy kierować się przede wszystkim ich dobrem.

  Przykładowy zakres spraw:

  Mieszkasz w Lublinie lub w okolicach tego miasta i potrzebujesz profesjonalnej porady dotyczącej prawa rodzinnego? Jak najszybciej skontaktuj się z kancelarią prawna UBI IUS, cieszącą się znakomitą opinią. Jest ona całkowicie zasłużona, ponieważ pracujący tutaj prawnicy pomogli wielu mieszkańcom województwa lubelskiego w rozwiązaniu ich problemów. Abyśmy mogli udzielić Ci pomocy prawnej, konieczne będzie zorganizowanie spotkania z Tobą w biurze kancelarii. Przedstawisz nam szczegóły dotyczące Twojej sprawy, a my będziemy mogli wstępnie poinformować Cię, jakie kroki będziemy mogli podjąć, aby Ci pomóc. Zadzwoń pod numer telefonu podany na naszej stronie internetowej lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Jesteśmy przekonani o tym, że wybór kancelarii UBI IUS to najlepsza możliwa decyzja, jaką możesz podjąć.

   

  TELEFON: 600 096 744

  Kancelaria prawna UBI IUS Sp. z o.o.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!