Powrót

Adwokat od spraw nieletnich


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Prawnicy / Adwokaci od spraw nieletnich

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata przy sprawach nieletnich?

Osoba nieletnia to osoba, która w momencie zaistnienia czynu niedozwolonego nie ukończyła siedemnastego roku życia. W przypadku popełnienia przestępstwa nieletni odpowiadają karnie tylko w wybranych przypadkach. W innych sytuacjach odpowiadają oni przed sądem rodzinnym.
Sprawy nieletnich mogą okazać się niezwykle skomplikowane. Z tego powodu niezbędna podczas nich może okazać się pomoc adwokata od spraw nieletnich. Wykwalifikowany adwokat z doświadczeniem w podobnych sprawach z pewnością będzie mógł pomóc nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Pomoc adwokata może okazać się nieoceniona, ponieważ może on przedstawić wszystkie możliwe opcje rozwiązania zaistniałej sprawy.

Adwokat od spraw nieletnich pomoże także w uporaniu się z wszelkimi niezbędnymi formalnościami. W razie takiej potrzeby adwokat od spraw nieletnich może także reprezentować osobę nieletnią przed sądem. Jest to duża pomoc dla nieletniego, który z pewnością czuje się zagubiony i przeżywa ogromny stres w związku z całą sprawą.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego i godnego zaufania adwokata od spraw nieletnich w Lublinie, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych prawników z ogromnym doświadczeniem, dzięki czemu możesz mieć pewność, że podejdziemy do Twojej sprawy profesjonalnie. W Ubi ius gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Nasz adwokat od spraw nieletnich z pewnością pomoże w rozwiązaniu najbardziej skomplikowanych spraw z udziałem osób poniżej siedemnastego roku życia. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej Ubi ius w Lublinie.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!