Powrót

Lublin rozwód


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy od rozwodów Lublinie

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnika w sprawach rozwodowych?

  Prawo rodzinne reguluje kwestie związane z zarówno majątkowymi, jak również osobistymi stosunkami powstałymi w momencie zawarcia małżeństwa, stosunki pomiędzy rodzicem i jego dzieckiem oraz te pomiędzy osobami spokrewnionymi. Jak chyba żadna inna gałąź prawa, ta szczególnie dotyczy codziennego życia każdego z nas. Związana jest również z silnymi emocjami, te bowiem występują zawsze, gdy w rodzinie występują problemy. Najsilniejsze z emocji pojawiają się, gdy prowadzone jest postępowanie dotyczące tego, które z rodziców będzie miało prawo do opieki nad dzieckiem po rozwodzie. Prawnik specjalizujący się w prowadzeniu tego typu spraw musi więc być osobą obdarzoną empatią i wrażliwością. Chodzi tutaj przecież o dobro dzieci. Decyzja o tym, pod opiekę którego z rodziców one trafią, będzie miała wpływ na całe ich dalsze życie. Należy więc mieć pewność, że prawnik, do którego zwracasz się o pomoc, zajmował się już sprawami dotyczącymi zagadnień z zakresu prawa rodzinnego i wie, jak należy w takich przypadkach postępować.

  Przykładowy zakres spraw:

  Mieszkasz w Lublinie lub w bliskich okolicach stolicy województwa i potrzebujesz konsultacji z prawnikiem na temat sprawy, która dotyczy prawa rodzinnego? Fachową pomoc otrzymasz w kancelarii prawnej UBI IUS. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub korzystając z formularza kontaktowego, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Podczas spotkania z prawnikiem, które odbędzie się w biurze kancelarii, przedstawisz nam w sposób szczegółowy sprawę, którą chcesz nam powierzyć. Po zapoznaniu się z nią będziemy mogli opracować strategię dalszego działania. Nie możemy zagwarantować, że sprawa zakończy się tak, jak sobie tego życzysz. Zapewniamy jednak, że wykorzystamy wszystkie przewidziane w polskim prawie możliwości, aby pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu.

   

  TELEFON: 600 096 744

  Prawnicy z obszaru prawa cywilnego – Kancelaria prawna UBI IUS Sp. z o.o.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!