Powrót

Zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu hipotecznego


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Szukasz adwokata od spraw związanych z kredytami i zwrotem prowizji? zapraszamy do kontaktu

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata w sprawach o zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu hipotecznego?

Coraz więcej osób decyduje się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Jest on bardzo pomocny, a w wielu przypadkach nawet niezbędny podczas realizacji większych inwestycji. Do każdego kredytu jest jednak doliczana prowizja. Prowizja lub inaczej opłata przygotowawcza to pewna suma pieniędzy naliczana przez bank podczas udzielania kredytu. Może być to opłata jednorazowa bądź doliczona do raty kredytu. Często prowizja bankowa jest znaczną kwotą, która osiąga nawet kilkanaście procent kwoty udzielanego kredytu.

Niewiele osób wie, że w pewnych sytuacjach prowizja bankowa podlega zwrotowi. Aby ubiegać się o zwrot prowizji bankowej, należy jednak spełnić kilka warunków. Jednym z nich jest wcześniejsza spłata kredytu. O zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu hipotecznego może ubiegać się każda osoba, która zaciągnęła kredyt, w którego umowie znajduje się prowizja lub opłaty przygotowawcze. W takiej sytuacji kredytobiorca może ubiegać się o zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu hipotecznego.

Jeśli nie jesteś pewien, czy należy Ci się zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu hipotecznego, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną UBI IUS. Pomoc wykwalifikowanych prawników często okazuje się niezbędna, ponieważ nawet gdy kredytobiorcy należy się taki zwrot, banki nie chcą dobrowolnie go udzielać. W takiej sytuacji z pewnością pomogą Ci radcy prawni z kancelarii UBI IUS w Lublinie. Rozpatrujemy każdą sprawę indywidualnie i staramy się rozwiązać ją w sposób korzystny dla klienta. Możesz mieć pewność, że w UBI IUS otrzymasz pomoc także podczas spraw, takich jak zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu hipotecznego. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Adwokaci od spraw związanych z kredytami – Kancelaria prawna UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
20-531 Lublin

TELEFON: 600 096 744

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!