Powrót

Polisolokaty odzyskiwanie środków


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Szukasz adwokata od spraw polisolokat? zapraszamy do kontaktu - polisolokaty odzyskiwanie środków!

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata w sprawach związanych z odzyskiwaniem środków z polisolokat?

Polisolokaty były niegdyś bardzo popularne. Ta forma miała łączyć w sobie zalety lokaty oraz ubezpieczenia na życie. Osoby, które zdecydowały się wybrać polisolokatę miały mieć zapewnione ubezpieczenie na życie oraz dożycie, a w razie ich śmierci rodzina miała dostać pieniądze. Co więcej, polisolokaty miały zapewnić jednocześnie pomnażanie wpłaconego kapitału oraz ominięcie tzw. podatku Belki. Wszystko to sprawiło, że bardzo wielu Polaków zadecydowało się na założenie własnej polisolokaty.Po kilku latach okazało się jednak, że polisolokaty przynoszą bardzo wiele strat, a klienci nie odnoszą korzyści z ich posiadania. Dzieje się tak dlatego, że polisolokaty są obarczone dużym ryzykiem finansowym, za ich prowadzenie niezależnie od powodzenia inwestycji naliczane są dodatkowe opłaty, a także często podczas rozwiązywania takiej polisolokaty naliczane są dodatkowe opłaty likwidacyjne, które są absurdalnie wysokie. Wszystko to sprawiło, że coraz więcej osób zaczęło zastanawiać się nad tym, czy polisolokaty są uczciwe i czy umowa była skonstruowana we właściwy sposób. W wielu przypadkach oczywiście tak nie jest, dlatego coraz więcej klientów zaczęło wygrywać sprawy o odzyskiwanie pieniędzy z polisolokaty.

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji, warto postarać się o odzyskiwanie pieniędzy z polisolokaty. Pomóc mogą w tym nasi wykwalifikowani radcy prawni z kancelarii prawnej UBI IUS w Lublinie. Zajmujemy się wieloma sprawami związanymi z polisolokatami. Pieniądze z polisolokaty — odzyskiwanie to tylko jedna z wielu spraw, w których z chęcią pomożemy. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej UBI IUS w Lublinie.

Adwokaci od spraw polisolokat – Kancelaria prawna UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
20-531 Lublin

TELEFON: 600 096 744

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!