Powrót

Wcześniejsza spłata kredytu zwrot prowizji


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Szukasz adwokata od spraw bankowych? zapraszamy do kontaktu - wcześniejsza spłata kredytu zwrot prowizji, pomożemy!

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata w sprawach związanych z wcześniejszą spłatą kredytu i zwrotem prowizji?

Kredyty konsumenckie są niezwykle popularne i pomocne podczas życia codziennego. Do kosztów kredytu zaciągniętego w banku zaliczają się jednak nie tylko odsetki, lecz również prowizja. Prowizja jest opłatą, którą nalicza sobie bank podczas udzielania kredytu. Może być ona zarówno pobrana jednorazowo, jak i doliczona do raty kredytu.

Większość kredytobiorców nie zdaje sobie sprawy z tego, że w pewnych sytuacjach należy im się zwrot prowizji. Same banki nie informują kredytobiorców o przysługujących im prawach, przez co często tracą oni należne im pieniądze w postaci prowizji. W przypadku, gdy kredytobiorcy należy się zwrot prowizji bankowej, należy walczyć o swoje prawa, ponieważ często prowizja stanowi nawet do kilkunastu procent kwoty udzielonego kredytu.

O zwrot prowizji bankowej może ubiegać się każda osoba, która zaciągnęła konsumencki kredyt gotówkowy, który w umowie zawiera prowizję bądź opłaty przygotowawcze. Kolejnym warunkiem, który należy spełnić, aby ubiegać się o zwrot prowizji bankowej, jest wcześniejsza spłata kredytu.

Wcześniejsza spłata kredytu pozwala uzyskać zwrot prowizji. Banki jednak niechętnie godzą się na dobrowolny zwrot należnych kredytobiorcy pieniędzy. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy pomogą w wyegzekwowaniu od banku należnego zwrotu prowizji.

Jeśli to właśnie Ciebie dotyczy podobny problem, skontaktuj się z kancelarią prawną Ubi ius. Zatrudniamy jedynie profesjonalnych prawników, którzy pomogą uzyskać zwrot prowizji po spełnieniu warunków, takich jak wcześniejsza spłata kredytu. Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej porady prawnej. Z pewnością pomożemy uporać się z różnego rodzaju sytuacjami prawnymi, takimi jak wcześniejsza spłata kredytu — zwrot prowizji.

Adwokaci od spraw bankowych – Kancelaria prawna Czuby Lublin UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
20-531 Lublin

TELEFON: 600 096 744

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!