Powrót

Zwrot prowizji bankowej


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Szukasz adwokata od spraw o zwrot prowizji bankowej? zapraszamy do kontaktu

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata w sprawach o zwrot prowizji bankowej?

Wiele osób zaciągając kredyt w banku, nie czyta dokładnie wszystkich jego warunków lub nie zna swoich praw. Tacy ludzie mogą być przez to bardzo poszkodowane, ponieważ nie wiedzą, że w pewnych przypadkach należy im się zwrot prowizji bankowej. Banki niestety niechętnie udzielają informacji na ten temat lub bezprawnie odmawiają zwrotu należnych klientowi kosztów.

Prowizja jest opłatą, którą bank pobiera od klienta podczas udzielania kredytu. Może być ona pobrana jednorazowo lub doliczana do raty kredytu. Zdarza się, że wysokość procentowa prowizji znacznie wzrasta wraz z upływem czasu i spłatą kolejnych rat kredytu. Jest to bardzo niekorzystne zjawisko dla kredytobiorcy. Istnieją jednak sytuacje, w których kredytobiorcy należy się zwrot prowizji bankowej. Przydatna jest wtedy znajomość swoich praw, ponieważ banki nie informują o takiej możliwości i nie chcą dobrowolnie zwrócić prowizji. Kredytobiorca ma możliwość ubiegania się o zwrot prowizji bankowej, kiedy zaciągnął kredyt gotówkowy spłacany w ratach, który zawiera w umowie prowizję oraz dokonał jego wcześniejszej spłaty, konsolidacji lub refinansowania.

Chcesz dowiedzieć się, czy Tobie również należy się zwrot prowizji bankowej? Skontaktuj się z naszą kancelarią prawną UBI IUS. Nasi wykwalifikowani radcy prawni z chęcią rozpatrzą Twój przypadek i udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz mieć pewność, że w UBI IUS uzyskasz fachową i profesjonalną pomoc. Jeśli chcesz ubiegać się o zwrot prowizji bankowej, zachęcamy do kontaktu z Kancelarią Prawną UBI IUS w Lublinie.

Adwokaci od spraw bankowych – Kancelaria prawna UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
20-531 Lublin

TELEFON: 600 096 744

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!