Powrót

Kredyt we frankach kancelaria


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Prawnicy / Adwokaci / Radcy prawni / obsługa spraw o kredyty we frankach

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Kancelaria Ubi Ius ma wieloletnie doświadczenie i szereg osiągnięć w dziedzinie spraw związanych z kredytami frankowymi.

Kredyty we frankach, o których ostatnimi czasy słychać bardzo wiele w mediach, są bardzo specyficznym rodzajem kredytu hipotecznego. Nie jest to bowiem kredyt, który jest spłacany w obcej walucie tak jak w przypadku zwykłego kredytu walutowego. W wypadku kredytów we frankach, czyli inaczej kredytów waloryzowanych, zadłużenie spłacane jest w złotówkach, jednak wartość długu jest określana w walucie obcej, czyli w tym przypadku we franku szwajcarskim.

Kredyty we frankach, których banki udzielały swoim klientom, nie były jednak do końca przejrzyste, przez co kredytobiorcy nie zawsze byli świadomi wynikającego z nich ryzyka. Z tego powodu bardzo wiele osób zaciągnęło kredyt we frankach, który wydawał się wcześniej niezwykle korzystny. Po pewnym czasie wartość franka gwałtownie wzrosła, co sprawiło, że zadłużenie kredytobiorców i rata kredytu również znacznie się zwiększyła. Sprawia to, że mimo stałego spłacania kredytu, dług wciąż rośnie. Jest to sytuacja niezwykle niekorzystna dla kredytobiorców.

W wielu wypadkach zdarza się tak, że warunki, które znajdują się w umowie z bankiem, są niezgodne z prawem. Coraz więcej Frankowiczów decyduje się zatem na wystąpienie do sądu przeciwko tym wielkim instytucjom. Warto w takiej sytuacji powierzyć sprawę kredytu we frankach zaufanej kancelarii prawnej. Wykwalifikowani adwokaci będą mogli prawidłowo uargumentować pozew klienta oraz dobrze poprowadzić sprawę.

Zaufaną kancelarię prawną, która zajmuje się udzielaniem pomocy osobom, które zaciągnęły kredyt we frankach, jest kancelaria prawna Ubi ius. Ogromna wiedza oraz doświadczanie naszych prawników pomogą w przygotowaniu odpowiedniego pozwu, oraz w dalszym prowadzeniu sprawy. Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza kancelaria rozpatrzy także Twój przypadek kredytu we frankach.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!