Powrót

Poliso lokaty adwokat


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Prawnicy / Adwokaci / Radcy prawni / obsługa spraw o poliso lokaty

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Kancelaria Ubi Ius ma wieloletnie doświadczenie i szereg osiągnięć w dziedzinie spraw związanych z poliso lokatami.
Polisolokaty to inaczej polisy inwestycyjne. Wiele osób zawarło umowy na tego typu polisy, które mają na celu inwestowanie w celu uzyskania w przyszłości zysków pieniężnych. Polisolokaty polegają na tym, że osoba ubezpieczona wpłaca co pewien czas określone sumy pieniężne na daną lokatę, a ubezpieczyciel inwestuje część z pieniędzy na rynku np. w akcje.

W wielu przypadkach umowy takie były zawierane w dość nieczytelny dla danych osób sposób. Ubezpieczeni nie byli informowani o ryzyku, jakie wynika z długoterminowych inwestycji. Co więcej, wiele osób nie było świadomych ukrytych kosztów prowadzenia polisolokaty lub bardzo dużych kosztów rezygnacji. Często w wyniku takich nieporozumień osoby, które zdecydowały się na polisolokaty poniosły ogromne straty finansowe. Zdarza się, że takie osoby utraciły nawet cały wpłacony kapitał.W związku z tym, że takich przypadków było bardzo wiele, często okazywało się, że umowy były skonstruowane w zły sposób. Z tego powodu wiele osób zdecydowało się na złożenie pozwów przeciwko ubezpieczalniom. Miały one na celu zwrócenie klientowi utraconego kapitału.

Sprawy sądowe związane z polisolokatami są często bardzo trudne. Wymagają one pewnej wiedzy oraz dopilnowania wielu formalności. Z tego powodu warto zgłosić się po pomoc do adwokata. Adwokata w Lublinie, który pomaga w sprawach takich jak np. polisolokaty, znajdziesz w kancelarii prawnej Ubi ius. Znajdziesz tam jedynie wykształconych adwokatów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu znacznie zwiększysz szanse na pozytywne rozpatrzenie Twojej sprawy. Zapraszamy do kontaktu z naszym adwokatem w Lublinie, który z pewnością pomoże w sprawie dotyczącej polisolokaty.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!