Powrót

Substytucja w Lublinie


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Substytucja Lublin - zapraszamy do kontaktu

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników UBI IUS?

UBI IUS oferuje możliwość w ramach toczących się postępowań sądowych zastępstwa procesowego, które realizowane jest w oparciu o prośbę skierowaną do naszej firmy przez pełnomocnika procesowego albo przez stronę.

Wynagrodzenie z tego tytułu podyktowane jest uzależnione od czynności procesowych, a także miejsca oraz daty danego posiedzenia sądowego. Aby obowiązki wynikające z zastępstwa procesowego zostały w prawidłowy sposób zrealizowane, konieczne jest przedstawienie opłaconego dokumentu pełnomocnictwa, a także dokładne informacje o stanie sprawy i stanowisku procesowym razem ze wskazaniem m. In. protokołów przesłuchań świadków, dokumentów itp. oraz z przekazaniem wskazówek co do zleconych czynności procesowych. Warto wiedzieć, że informacje te powinny zostać przekazane prawnikom odpowiednio wcześniej . W przypadku spraw wielowątkowych konieczne może okazać się wcześniejsze przejrzenie akt sprawy. W przypadku wystąpienia potrzeby substytucji, nasi prawnicy chętnie podejmą się tego zadania. Zachęcamy do kontaktu z UBI IUS.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!