Powrót

Zastępstwo sądowe pomoc prawna


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Zastępstwo sądowe w Lublinie - zapraszamy do kontaktu

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z zastępstwa sądowego UBI IUS?

Proces sądowy opiera się na zasadzie bezstronnego kierowania przebiegiem sprawy przez przewodniczącego składu orzekającego oraz na zasadzie równorzędności. Co ważne, sąd nie może dopuszczać się faworyzacji żadnej ze stron, nawet jeżeli jedna z nich działa samodzielnie, podczas gdy druga ze stron korzysta ze wsparcia adwokata albo innego profesjonalnego prawnika. Błędów popełnionych w sprawie sądowej na etapie I instancji nierzadko nie można już naprawiać w postępowaniu apelacyjnym, z tego powodu ważne jest sumienne przygotowanie do procesu i jego konsekwentne poprowadzenie. Dlatego często zaleca się zasięgnąć porady prawnej.

Udzielenie pełnomocnictwa procesowego naszemu profesjonaliście zapewnia optymalne zabezpieczenie interesów Klienta. Zlecenie może wiązać się z całą sprawą albo tylko z uczestnictwem w danej instancji. Co ważne, nasz prawnik może dołączyć do sprawy w czasie jej trwania jako dodatkowy pełnomocnik albo jako nowy pełnomocnik. Prowadzenie sprawy, które jest oparte o zastępstwo procesowe, obejmuje wszelkie ujęte w zakresie zlecenia czynności, których celem jest uzyskanie pozytywnego zakończenia. Mowa tutaj o obecności na rozprawach, w tym o przesłuchiwaniu świadków, składaniu pism procesowych, składanie załączników do protokołów, wniosków dowodowych oraz przedstawianie oraz uzasadnianie stanowiska procesowego Klienta. Wówczas Klienta nie jest zobligowany do stawienia się na każdym posiedzeniu sądowym. W przypadku pełnego pełnomocnictwa naszym zadaniem staje się także wszczęcie egzekucji komorniczej, a także przygotowanie apelacji. Decyzje pełnomocnika są zgodne z tym, co zostało uzgodnione wcześniej z Klientem, są także na bieżąco z nim konsultowane. Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych profesjonalistów z UBI IUS.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!