Powrót

Odszkodowania prawnik


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Odszkodowania prawnik w Lublinie - zapraszamy do kontaktu

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z usług kancelarii UBI IUS?

  Doznałeś uszczerbków na zdrowiu w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku przy pracy lub błędów lekarskich ? Zapewne przysługuje Ci odszkodowanie powypadkowe lub świadczenie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Wykwalifikowani prawnicy z kancelarii Ubiius pomogą Ci w ubieganiu się o świadczenia, które Ci się należą. Będziemy reprezentować Cię w sytuacji, gdy doznałeś urazów w wyniku:

  • wypadku komunikacyjnego
  • wypadku przy pracy
  • wypadku rolniczego
  • błędów lekarskich
  • przestępstw przeciwko życiu lub zdrowiu
  • naruszenia dóbr osobistych
  • działania i zaniechania organów władzy publicznej oraz podmiotów prywatnych

  Jeżeli chcesz uzyskać należne Ci odszkodowanie, kancelaria Ubiius w Lublinie zaprasza do skorzystania z oferty. Za najwyższą wartość stawiamy sobie zadowolenie i zaufanie naszych Klientów, dlatego do końca walczymy w trosce o ich dobro. Zapewniamy fachową pomoc prawną w różnych problematycznych sprawach i dziedzinach życia. Reprezentujemy na każdym etapie działań prawnych, począwszy od negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi, a skończywszy na wsparciu w trakcie postępowania sądowego.

  Kancelaria Ubiius ma na swoim koncie już wiele wygranych spraw. Wszystkie kroki, które podejmujemy, konsultujemy najpierw z naszymi Klientami. Chcesz wiedzieć więcej – odszkodowania powypadkowe Lublin. Nasze działania są profesjonalne i skuteczne. Nie pozostawiamy spraw nierozwiązanych, a walczymy do końca, podejmując wszelkie możliwe kroki.

  Walczymy o prawa, dlatego też sami działamy zgodnie z prawem. Wartością, którą cenimy jest uczciwość dlatego też, każdą sytuację rozważamy z niezwykłą precyzją, analizujemy i szacujemy realne szanse na uzyskanie odszkodowania. Każdą powierzoną nam sprawę traktujemy indywidualnie. Zatrudniamy  prawników z  doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.W kancelarii Ubiius mają Państwo pewność uczciwej i sprawnej obsługi. Dlatego od Klientów nie pobieramy żadnych wstępnych opłat. Rozliczenie za naszą pracę następuje dopiero po wyegzekwowaniu na rzecz Klienta należnych mu świadczeń. W związku z tym podobnie jak Państwu, zależy nam na czasie i pozytywnym zakończeniu postępowania. Nie dajemy obietnic, których spełnienie przekracza nasze możliwości, dlatego zawsze przedstawiamy realne warunki współpracy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!