Powrót

Prowizja od pożyczki zwrot


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Szukasz prawnika od spraw związanych z pożyczkami i zwrotem prowizji? zapraszamy do kontaktu

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnika w sprawach o zwrot prowizji od pożyczki?

  Pożyczki można zaciągać w wielu instytucjach. Są one niezwykle pomocne, gdy potrzebujemy szybkiej gotówki na jakiś cel. Do każdej pożyczki udzielonej przez bank naliczana jest prowizja. Jest to pewna opłata, która jest naliczana podczas udzielania pożyczki. Może być ona naliczana w dwóch formach, np. jednorazowo lub w formie doliczonej do raty spłacanej przez pożyczkobiorcę.

  Podczas wcześniejszej spłaty pożyczki, prowizja podlega zwrotowi. Nie każdy pożyczkobiorca zdaje sobie z tego jednak sprawę, a same banki niechętnie o tym informują. W takim wypadku prowizja często przepada i nie zostaje zwrócona pożyczkobiorcy. Jest to niekorzystna sytuacja, ponieważ taka prowizja może być dość wysoka, a często wynosi nawet kilkanaście procent całej kwoty udzielonej pożyczki.

  O zwrot prowizji od pożyczki mogą ubiegać się osoby, które dokonały wcześniejszej spłaty pożyczki. Jest to tylko jedna z sytuacji, w przypadku których taki zwrot się należy, dlatego warto dokładnie zapoznać się ze swoimi prawami podczas zaciągania pożyczki. W wielu sytuacjach zdarza się tak, że nawet jeśli pożyczkobiorcy należy się zwrot prowizji od pożyczki, banki nie chcą dobrowolnie zwrócić swoim klientom należnych im pieniędzy.
  Prawników możesz znaleźć na przykład w kancelarii prawnej UBI IUS w Lublinie. Nasi prawnicy rozpatrzą indywidualnie Twoją sprawę i udzielą profesjonalnej porady prawnej. Jeśli borykasz się z problemami, takimi jak prowizja od pożyczki — zwrot, jesteśmy w stanie Ci pomóc. W UBI IUS możesz mieć pewność, że należna prowizja od pożyczki zostanie Ci zwrócona. Prowizja od pożyczki zwrot? Zadzwoń do UBI IUS.

  Prawnicy od spraw związanych z pożyczkami – Kancelaria prawna UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON: 600 096 744

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!