Powrót

Obsługa prawna dla StartUpów


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy obsługa prawna StartUpów

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Kancelaria Ubi Ius ma wieloletnie doświadczenie i szereg osiągnięć w dziedzinie obsługi prawnej nowych przedsiębiorstw, firm i start-upów.

  Na pewno doskonale zdają sobie Państwo sprawę, że rozpoczynając działalność, należy skupić się na wypracowaniu optymalnego rozwiązania, które pozwoli jak najlepiej rozwijać się nowemu podmiotowi gospodarczemu na akceptowalnym poziomie ryzyka. W Kancelarii Ubi Ius mogą Państwo liczyć na pomoc w wyborze optymalnej formy działalności, aby czas potrzebny do rozpoczęcia działalności, niezbędny nakład pracy oraz koszty startu i utrzymania działalności były na odpowiednim poziomie.

  Z rozpoczęciem działalności w niektórych dziedzinach konieczne jest uzyskanie dodatkowych koncesji, zezwoleń oraz wpisów do rejestrów, w czym Państwu pomożemy. Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy prawniczej, przygotujemy niezbędne dla przedsiębiorcy umowy dotyczące najmu powierzchni, umowy zlecenia dla zarządu oraz kontrakty handlowe.

  Odpowiednie wejście na rynek pozwala się na nim utrzymać i prężnie rozwijać. Kluczowe jest wybranie odpowiedniej formy działalności oraz przygotowanie solidnych fundamentów w kwestiach prawnych, aby przedsiębiorstwo we wczesnym etapie działania nie musiało się o to martwić.

  Współpraca z Kancelarią Ubi Ius jest owocna dla wielu nowych firm i start-upów. Wspieraliśmy i monitorowaliśmy początki działania w najróżniejszych branżach – zarówno tych popularnych, jak i niszowych. Mamy doświadczenie, którym zwykle nie dysponują młodzi przedsiębiorcy.

  Pomożemy Państwu efektywnie rozwinąć biznes. Z naszym wsparciem możliwe jest skupienie się na możliwie szybkim wzroście nowego przedsiębiorstwa, ponieważ skomplikowane kwestie prawne obsługuje profesjonalna kancelaria prawna. To ogromna oszczędność czasu, którego zawsze brakuje, a szczególnie na etapie wprowadzania firmy na rynek.

  Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę, aby warunki współpracy były jak najbardziej korzystne.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!