Powrót

Prawnik zajmujący się prawem handlowym


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Prawnicy / Adwokaci / Radcy prawni / zajmujący się prawem handlowym

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Kancelaria Ubi Ius ma wieloletnie doświadczenie i szereg osiągnięć w dziedzinie obsługi prawnej nowych przedsiębiorstw, firm i start-upów.

Prawo handlowe jest jedną z wielu gałęzi prawa prywatnego. Reguluje ono stosunki między przedsiębiorcami, a także wewnętrzne relacje spółek prawa handlowego. Prawo handlowe zajmuje się także regulowaniem stosunków pomiędzy spółkami prawa handlowego między sobą, a także ich relacje z osobami trzecimi.

Prawnik zajmujący się prawem handlowym Lublin może stanowić nieocenioną pomoc podczas zakładania i rejestracji wszelkiego rodzaju spółek, a także podczas przeprowadzania wszelakich zmian, które ich dotyczą, takich jak na przykład zmiany treści aktów założycielskich, przekształcanie spółek, czy ich podziały.

Pomoc prawna z zakresu prawa handlowego może przydać się na przykład przedsiębiorcom podczas negocjacji warunków umowy handlowej bądź ostatecznego sporządzania jej zapisu. Dzięki pomocy osoby, jaką jest prawnik zajmujący się prawem handlowym Lublin, będziesz mieć pewność, że dokumenty zostaną zredagowane prawidłowo i rzetelnie, dzięki czemu unikniesz późniejszych nieporozumień i niedogodności.

Co więcej, prawnik zajmujący się prawem handlowym  pomoże również w kompleksowej obsłudze prawnej procesu inwestycyjnego. Pomoże to wyeliminować jakiekolwiek pomyłki i nieścisłości.

Jeśli poszukujesz odpowiedniego prawnika zajmującego się prawem handlowym Lublin, skontaktuj się z Kancelarią Prawną UBI IUS. Nasi radcy prawni wyróżniają się ogromną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem z zakresu prawa handlowego. Prawnik z Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie dokładnie rozpatrzy Twoją sprawę oraz udzieli kompleksowej pomocy prawnej. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania przynosiły pożądane rezultaty. Zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!