Powrót

Obsługa prawna firm – kancelaria


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Prawnicy / Adwokaci / Radcy prawni / obsługa prawna w Lublinie

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników przy obsłudze prawnej firm?

Nasza kancelaria oferuje profesjonalną obsługę prawną firm, korporacji, instytucji i innych klientów biznesowych. Działania skupione są na udzielaniu kompleksowej pomocy i rozwiązywaniu problemów zgłaszających się do nas przedsiębiorców. Oferujemy wsparcie w kwestiach funkcjonowania przedsiębiorstwa, jak również reprezentujemy Klientów w różnego typu postępowaniach. Opracowujemy dokumenty, wzory regulaminów i umów, przygotowujemy opinie, wnioski oraz sprawdzamy status prawny potencjalnych kontrahentów.

Utrzymanie i zarządzanie działem prawnym firmy jest zwykle dość kosztowne. Jednak konsultacji z doświadczonym adwokatem rzadko udaje się uniknąć, gdyż kwestie prawne nieodłącznie łączą się z prowadzeniem jakiegokolwiek biznesu. Współpraca z kancelarią wydaje się w takim wypadku najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Z doświadczenia prawników pracujących w naszej kancelarii wynika, że zakres obsługi należy indywidualnie dopasować do wymagań i oczekiwań przedsiębiorcy. Właśnie dlatego już na początku, jeszcze przed wyborem formy działalności staramy się zapewnić niezbędne wsparcie prawne dotyczącej tej decyzji. Prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się zwykle z koniecznością szybkiego reagowania na różne sytuacje, a dzięki stałej obsłudze prawnej firmy macie Państwo możliwość w każdej chwili skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Jest to propozycja szczególnie korzystna dla małych firm, które zwykle nie mają szans na stworzenie odrębnego działu prawnego ani na zatrudnienie własnego adwokata. W takim wypadku współpraca z kancelarią może okazać się niezwykle korzystnym rozwiązaniem.

Nie warto obawiać się kosztów takiej usługi. W naszej kancelarii stawki nie są wygórowane, a dodatkowo gwarantujemy bardzo korzystne modele rozliczeń. Jesteśmy elastyczni i z pewnością wspólnie znajdziemy dogodne dla Was rozwiązanie. Cena za obsługę prawną firm zazwyczaj zależy od czasu poświęconego na wykonanie określonego zadania, od przedmiotu sprawy oraz złożoności problemu, stopnia jego skomplikowania. Niekiedy bardziej opłacalna dla przedsiębiorcy jest stawka godzinowa, innym razem płatność od pojedynczej usługi albo rozliczenia na zasadzie ryczałtu. My zawsze proponujemy Klientom najlepsze możliwe rozwiązanie.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!