Powrót

Obsługa prawna firm – kancelaria


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy obsługa prawna w Lublinie

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników przy obsłudze prawnej firm?

  Nasza kancelaria oferuje profesjonalną obsługę prawną firm, korporacji, instytucji i innych klientów biznesowych. Działania skupione są na udzielaniu kompleksowej pomocy i rozwiązywaniu problemów zgłaszających się do nas przedsiębiorców. Oferujemy wsparcie w kwestiach funkcjonowania przedsiębiorstwa, jak również reprezentujemy Klientów w różnego typu postępowaniach. Opracowujemy dokumenty, wzory regulaminów i umów, przygotowujemy opinie, wnioski oraz sprawdzamy status prawny potencjalnych kontrahentów.

  Utrzymanie i zarządzanie działem prawnym firmy jest zwykle dość kosztowne. Jednak konsultacji z prawnikiem rzadko udaje się uniknąć, gdyż kwestie prawne nieodłącznie łączą się z prowadzeniem jakiegokolwiek biznesu. Współpraca z kancelarią wydaje się w takim wypadku najkorzystniejszym rozwiązaniem.

  Z doświadczenia prawników pracujących w naszej kancelarii wynika, że zakres obsługi należy indywidualnie dopasować do wymagań i oczekiwań przedsiębiorcy. Właśnie dlatego już na początku, jeszcze przed wyborem formy działalności staramy się zapewnić niezbędne wsparcie prawne dotyczącej tej decyzji. Prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się zwykle z koniecznością szybkiego reagowania na różne sytuacje, a dzięki stałej obsłudze prawnej firmy macie Państwo możliwość w każdej chwili skorzystać z profesjonalnej pomocy.

  Jest to propozycja szczególnie korzystna dla małych firm, które zwykle nie mają szans na stworzenie odrębnego działu prawnego ani na zatrudnienie własnego prawnika. W takim wypadku współpraca z kancelarią może okazać się niezwykle korzystnym rozwiązaniem.

  Nie warto obawiać się kosztów takiej usługi. W naszej kancelarii stawki nie są wygórowane, a dodatkowo gwarantujemy bardzo korzystne modele rozliczeń. Jesteśmy elastyczni i z pewnością wspólnie znajdziemy dogodne dla Was rozwiązanie. Cena za obsługę prawną firm zazwyczaj zależy od czasu poświęconego na wykonanie określonego zadania, od przedmiotu sprawy oraz złożoności problemu, stopnia jego skomplikowania. Niekiedy bardziej opłacalna dla przedsiębiorcy jest stawka godzinowa, innym razem płatność od pojedynczej usługi albo rozliczenia na zasadzie ryczałtu. My zawsze proponujemy Klientom najlepsze możliwe rozwiązanie.

  W jaki sposób pracujemy i jak wygląda obsługa prawna firm?

  Nad każdą powierzoną nam sprawą pracujemy z całkowitym zaangażowaniem oraz precyzją. Dogłębnie analizujemy wszelkie szczegóły i poszukujemy prawnego rozwiązania, które idealnie sprawdzi się w praktyce, a nie jedynie na papierze. Wiele lat doświadczenia w doradztwie na rzecz międzynarodowych korporacji, małych firm i klientów indywidualnych umożliwia nam dostosowanie działań do specyfiki konkretnej sprawy. To wszystko pozwala nam maksymalnie zabezpieczyć interesy wszystkich obsługiwanych Klientów.

  Skuteczne i kompleksowe działania

  Dzięki ścisłej współpracy ze specjalistami wielu dziedzin: księgowymi, lekarzami, prawnikami, komornikami, doradcami podatkowymi możliwe jest zagwarantowanie naszym Klientom maksymalnego bezpieczeństwa i satysfakcji na każdym etapie realizacji konkretnej sprawy. Kancelaria Ubi Ius współpracuje również ze znakomitymi ekspertami z wielu różnych dziedzin prawa.

  Z bardzo wielu usług Kancelarii prawnej Ubi Ius w Lublinie mogą korzystać Klienci biznesowi, firmy (małe i duże), Klienci indywidualni oraz różnego rodzaju instytucje. Obsługujemy Klientów kompleksowo – oferujemy profesjonalną i rzetelną pomoc prawną na każdym etapie współpracy – począwszy od konsultacji, pomocy podczas kompletowania i sporządzania dokumentów, a skończywszy na reprezentowaniu Klienta przed sądem. Wszystkie rozmowy, które prowadzimy z Klientami (bezpośrednie i pośrednie) otoczone są tajemnicą zawodową. Wszystkich naszych Klientów obsługujemy kompleksowo – udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma, opiniujemy pisma i umowy, reprezentujemy Klienta przed wymiarem sprawiedliwości i różnego rodzaju instytucjami, windykujemy należności, walczymy o odszkodowania za różnego rodzaju szkody poniesione przez Klienta. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź naszą szczegółową ofertę na stronie.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!