Powrót

Obsługa prawna nieruchomości – kancelaria


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Prawnicy / Adwokaci / Radcy prawni / obsługa prawna nieruchomości w Lublinie

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników przy obsłudze prawnej nieruchomości?

Nasza kancelaria oferuje obsługę transakcji i inwestycji na rynku nieruchomości oraz w obszarach związanych z problematyką nieruchomości. Udzielamy pomocy przy nabyciu, najmu oraz dzierżawie nieruchomości. Prawo dotyczące nieruchomości to szeroki wachlarz spraw, wokół których skupia się nasza działalność. Dla naszych klientów wykonujemy w ramach obsługi prawnej nieruchomości audyty nieruchomości na potrzeby obrotu nieruchomościami oraz obsługujemy transakcje na nieruchomościach – umowy kupna/sprzedaży, umowy przedwstępne, deweloperskie, kredytowe oraz spory sądowe na tle realizacji umów. Zakres usług z zakresu obsługi prawnej nieruchomości obejmuje reprezentację w postępowaniach administracyjnych związanych z planowaniem przestrzennym, zabytkami, gospodarką nieruchomościami, a także regulacje stanu prawnego nieruchomości. Są to także sprawy karne oraz dyscyplinarne związane z nieruchomościami oraz prawem budowlanym – mowa o odpowiedzialności karnej i zawodowej uczestników budowy, samowoli budowlanej.

Zależy nam na kompleksowej obsłudze prawnej nieruchomości, a więc w razie konieczności podejmujemy współpracę z profesjonalistami z zewnątrz, jak z rzeczoznawcami, inżynierami czy notariuszami. Zespół naszych profesjonalistów nieustannie rozwija swoje kompetencje i dba o rzetelne świadczenie usług. Obsługa prawna nieruchomości nie stanowi dla nich żadnych tajemnic. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami pracującymi w naszej firmie, którzy chętnie służą pomocą. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!