Powrót

Prawnik Lublin prawo handlowe


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy zajmujący się prawem handlowym

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Kancelaria Ubi Ius ma wieloletnie doświadczenie i szereg osiągnięć w dziedzinie prawa handlowego.

  Prawo handlowe ma długą historię, sięgającą czasów rzymskich. Obowiązujące wtedy prawo zobowiązań można uznać za przodka prawa handlowego. W kolejnych epokach przechodziło ono ewolucję, a jego znaczenie znacznie wzrosło w XIX wieku, kiedy to miała miejsce rewolucja przemysłowa całkowicie odmieniająca świat. Obowiązujące obecnie w Polsce prawo handlowe reguluje zasady, na jakich odbywają się wzajemne kontakty pomiędzy przedsiębiorcami, a także relacje panujące wewnątrz spółek prawa handlowego. Dla przeciętnego obywatela niezbyt zainteresowanego tematyką prawną oraz dla osoby dopiero rozpoczynającej działalność biznesową opartą na handlu może ono wydawać się niezwykle skomplikowane. Często nawet ci przedsiębiorcy, którzy działają od dawna, mają problem z interpretacją niektórych przepisów.

  Aby prowadzenie działalności ( np. w Lublinie ) było łatwiejsze, należy skontaktować się z prawnikiem, który wyjaśni wszystkie kwestie budzące wątpliwości. Jego pomoc przyda się podczas rejestracji nowo powstałej spółki lub też podczas wprowadzania zmian w sposobie działania już istniejącej. Konsultacja z prawnikiem będzie również niezwykle pomocna podczas przeprowadzania operacji podziału spółki. Warto również zasięgnąć fachowej porady, gdy planujesz podjęcie rozmów negocjacyjnych dotyczących umowy handlowej.

  Prowadzisz działalność biznesową w Lublinie lub w jego okolicach? Potrzebujesz konsultacji w zakresie prawa handlowego? Skontaktuj się telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego z kancelarią prawną UBI IUS. Posiada ona duże doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących tej dziedziny prawa, udziela również fachowych porad przedsiębiorcom, którzy się do niej zgłoszą. Kontaktując się z tą kancelarią masz gwarancję tego, że uzyskasz cenną poradę, dzięki której wyjaśnione zostaną wszystkie wątpliwości dotyczące konkretnej sprawy, która spowodowała wystąpienie problemu.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!