Powrót

Prawo handlowe pomoc prawna


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Prawnicy / Adwokaci / prawo handlowe w Lublinie

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników od prawa handlowego?

Nasza kancelaria prowadzi szeroko zakrojoną praktykę dotyczącą prawa handlowego. Nasze usługi są wysoko oceniane również w skali kraju. Prawnicy Ubi Ius nie tylko doskonale orientują się w przepisach prawa korporacyjnego, ale też posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw.

W ramach działalności naszej kancelarii zajmujemy się kwestiami zakładania, funkcjonowania, przekształcania, podziałów, fuzji i likwidacji spółek. Koordynujemy podejmowane działania tak, by były korzystne dla naszych Zleceniodawców. W imieniu Klientów występujemy o zezwolenia i koncesje potrzebne do prowadzenia działalności. Oferujemy profesjonalne doradztwo podczas nabywania i zbywania udziałów, aktywów, akcji oraz podczas innych transakcji przeprowadzanych przez przedsiębiorców. Określamy, czy członkowie i wspólnicy podmiotu należycie wypełniają swoje obowiązki. Zajmujemy się również kwestiami przestrzegania ich praw.

Przygotowujemy projekty umów handlowych, a także zapewniamy niezbędną opiekę prawną przy negocjacjach. Sporządzamy dokumenty wewnętrzne firmy, w tym te dotyczące stosunków pracowniczych oraz inne akty prawne (uchwały, statuty) regulujące działanie podmiotu. Wspieramy naszych Klientów w sprawach spornych. Reprezentujemy akcjonariuszy i wspólników w postępowaniach rejestrowych, procesach sądowych, a także podczas walnych zgromadzeń i sporów między wspólnikami oraz kontrahentami. Prowadzimy postępowania upadłościowe, naprawcze i likwidacyjne. Zajmujemy się kwestiami związanymi z windykacją należności i uzyskiwaniem tytułów egzekucyjnych. Prowadzimy sprawy dotyczące zwalczania nieuczciwej konkurencji.

Podczas wstępnego spotkania nasi prawnicy od prawa handlowego określają zakres obsługi. Następnie dobieramy odpowiedni model współpracy. Może być to stała umowa lub jednorazowe zlecenie. Za każdym razem uczciwie informujemy swoich Klientów o przewidywanych kosztach, ryzyku i warunkach realizacji.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!