Powrót

Zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Szukasz prawnika od spraw bankowych? zapraszamy do kontaktu

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnika w sprawach o zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu?

  Prowizja bankowa to opłata, którą dolicza bank podczas udzielania kredytu. Często dochodzi ona nawet do kilkunastu procent kwoty zaciągniętego kredytu. Prowizja bankowa może być pobrana na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest pobranie jednorazowej opłaty podczas udzielania kredytu. Innym sposobem na pobranie od kredytobiorcy prowizji jest doliczenie jej do comiesięcznej raty kredytu.

  Niewielka ilość kredytobiorców jest jednak świadoma tego, że przy dopełnieniu pewnych warunków należy im się zwrot prowizji bankowej. Zwrot prowizji można uzyskać na przykład przy wcześniejszej spłacie kredytu. Jest to jedna z sytuacji, w której można ubiegać się o zwrot tej opłaty. Na nieszczęście kredytobiorców często zdarza się, że banki nie chcą dobrowolnie oddać należnej im prowizji bankowej. Jest to bardzo niekorzystna sytuacja dla kredytobiorcy, ponieważ prowizja bankowa to przeważnie znaczna suma pieniędzy, która w przypadku zaniechania podjęcia odpowiednich kroków, może zostać utracona.

  Jeśli ubiegasz się o zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. W naszej Kancelarii Prawnej UBI IUS znajdziesz  prawników, którzy z pewnością pomogą w uporaniu się z Twoimi problemami podczas zabiegania o zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu. Z chęcią przyjrzymy się Twojej sprawie indywidualnie oraz pomożemy w uzyskaniu zwrotu prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą Kancelarią Prawną UBI IUS w Lublinie. Zapewniamy profesjonalną pomoc oraz kompleksowe zajęcie się sprawą dotyczącą zwrotu prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu.

  Prawnicy od spraw bankowych – Kancelaria prawna UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON: 600 096 744

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!