Powrót

Sprawy frankowe adwokat


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Prawnicy / Adwokaci / Radcy prawni / obsługa spraw frankowiczów

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Kancelaria Ubi Ius ma wieloletnie doświadczenie i szereg osiągnięć w dziedzinie spraw związanych z kredytami frankowymi.

Kilka lat temu ogromną popularnością cieszyły się kredyty frankowe. Kredyt frankowy to specyficzny rodzaj kredytu hipotecznego. Kredyty te polegają na tym, że klienci spłacają swoje zadłużenie w złotówkach mimo tego, że wartość zadłużenia określana jest we franku szwajcarskim.

Zdarza się, że umowy kredytowe były źle skonstruowane lub niezgodne z prawem, w wyniku czego klienci nie byli informowani o ryzyku związanym z takim kredytem. Wiele osób po wzroście kursu franka zostało z ogromnym długiem, który mimo ciągłej spłaty wciąż rośnie. Z tego powodu ostatnimi czasy wiele osób wnosi pozwy przeciw bankom. Warto rozważyć wstąpienie na drogę sądową przeciwko bankowi, ponieważ poszkodowany może zyskać w takiej sytuacji bardzo wiele.

Pozwy frankowe nie są łatwe. Często ludzie boją się wnosić pozy przeciw wielkim instytucjom takim jak banki, ponieważ obawiają się, że nie ma to sensu. Jeśli jednak prawidłowo uargumentujemy nasz pozew, może on przynieść sukces w sprawach frankowych.

Sprawy frankowe najlepiej pomoże rozwiązać adwokat. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy będzie on miał możliwość prawidłowego uargumentowania szkody poszkodowanego oraz pomoże w znalezieniu kruczków prawnych i nieprawidłowości w umowie z bankiem, które mogą zadziałać na korzyść klienta.

Adwokata, który pomaga klientom w sprawach frankowych w Lublinie znajdziesz w kancelarii prawnej Ubi ius. Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza pracowników Ubi ius pomogą klientowi w jak najlepszej argumentacji, która jest kluczowa w sprawach frankowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Ubi ius, w której znaleźć można między innymi sprawy frankowe Lublin.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!