Powrót

Prawnik zajmujący się prawem rodzinnym


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy od spraw rodzinnych

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników przy sprawach rodzinnych?
  Prawo rodzinne jest działem prawa cywilnego, który reguluje stosunki prawne w rodzinie, jej istnienie i funkcjonowanie, jak również stosunki panujące wewnątrz rodziny, czy stosunki rodziny z osobami trzecimi. Prawnik zajmujący się prawem rodzinnym najczęściej pomaga w różnego rodzaju sprawach dotyczących sporów pomiędzy członkami rodziny oraz w sprawach dotyczących opieki nad dzieckiem.
  Najczęstszymi sprawami, z którymi Klienci zwracają się o pomoc do prawnika zajmującego się prawem rodzinnym Lublin, są między innymi rozwody, przydzielenie opieki nad dzieckiem po rozwodzie oraz podział majątku. Klienci często potrzebują także porady prawnej podczas spraw o alimenty, darowizny oraz spadki. Kolejną sytuacją, w której prawnik zajmujący się prawem rodzinnym Lublin może okazać się nieocenioną pomocą, są sprawy dotyczące adopcji czy ustalenia rodziny zastępczej.
  Wiele spraw dotyczących rodziny wiąże się z dużymi emocjami, takimi jak gniew, złość, rozpacz lub załamanie. Jest to kolejny powód, przez który warto zastanowić się nad pomocą profesjonalisty, jakim jest prawnik zajmujący się prawem rodzinnym Lublin. Wykwalifikowany prawnik będzie mógł przyjrzeć się sprawie, nie kierując się skrajnymi emocjami, dzięki czemu pomoże w podjęciu najlepszych decyzji i wyborów.
  Jeśli potrzebujesz pomocy prawnika zajmującego się prawem rodzinnym, skontaktuj się z naszą Kancelarią Prawną UBI IUS w Lublinie. Nasza wykwalifikowana kadra prawnicza z pewnością pomoże w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw z zakresu prawa rodzinnego i nie tylko.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!