Powrót

Prawnik zajmujący się prawem budowlanym


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy zajmujący się prawem budowlanym

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników od prawa budowlanego?

  Prawo budowlane to ustawa, która swoim zakresem obejmuje projektowanie, budowę, nadzór i rozbiórkę obiektów budowlanych. Określa ono także zasady działania organów administracji publicznej w tym zakresie. Oprócz wymienionych wyżej kwestii ustawa ta reguluje również sprawy związane z ochroną środowiska podczas inwestycji, miejsca jej realizacji, uzyskiwania pozwolenia na budowę czy oddawania obiektów do użytkowania. Prawo budowlane reguluje również prowadzenie działalności zawodowej związanej z budownictwem, czy postępowanie w wypadku katastrofy budowlanej.

  Jak widać, prawo budowlane jest bardzo obszerne. Każda inwestycja budowlana wymaga jednak jego zastosowania, dlatego w przypadku wznoszenia nowego budynku, przerabiania już istniejącej nieruchomości, czy rozbiórki starej budowli, warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanej osoby, którą jest prawnik zajmujący się prawem budowlanym Lublin.

  Nasza Kancelaria Prawna UBI IUS udziela specjalistycznej pomocy prawnej w trakcie każdego etapu realizacji inwestycji budowlanej. Nasz prawnik zajmujący się prawem budowlanym Lublin specjalizuje się w udzielaniu porad prawnych związanych z inwestycją budowlaną, rozwiązywaniu problemów napotkanych podczas realizacji inwestycji, prowadzeniem stałej obsługi prawnej przedsiębiorstw budowlanych, a także reprezentowaniu Klientów przed sądem w przypadku dowolnej sprawy związanej z inwestycją budowlaną.

  Pomoc prawnika zajmującego się prawem budowlanym Lublin może okazać się nieoceniona i znacznie przyspieszyć proces realizacji inwestycji budowlanej. Dzieje się tak dlatego, że prawnik zajmie się dopilnowaniem wszelkich formalności związanych z inwestycją, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że nic nie zostało pominięte. Pozwoli to uniknąć późniejszych problemów i nieporozumień. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!