Powrót

Prawnik od spraw majątkowych


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy od spraw majątkowych

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnika przy sprawach majątkowych?

  Każdy z nas posiada jakiś majątek. Może być on mniejszy lub większy. Jako majątek uznawane są nie tylko pieniądze, lecz także wartościowe przedmioty, mieszkanie czy na przykład samochód.

  Sprawy majątkowe w sądzie dotyczą najczęściej dziedziczenia majątku po śmierci osoby bliskiej czy podziału majątku na przykład w przypadku rozwodu. Zdarza się też, że różne osoby mają problemy z długami osób bliskich.

  Takie sprawy mogą okazać się niezwykle skomplikowane i trudne, a podczas ich rozwiązania konieczna jest znajomość wielu kruczków prawnych. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy prawnika, który przedstawi klientowi wszystkie jego możliwości związane ze sprawą majątkową oraz pomoże rozwiązać ją w taki sposób, by klient wyszedł na tym najkorzystniej, jak to możliwe.

  Prawnik pomoże uporać się ze wszystkimi formalnościami związanymi ze sprawą majątkową, a w razie potrzeby może także reprezentować klienta w sądzie.

  Jeśli poszukujesz prawnika od spraw majątkowych w Lublinie, doskonałym wyborem będzie kancelaria prawna Ubi ius. Zatrudniamy prawników, których wyróżnia ogromna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w sprawach majątkowych. Ubi ius to miejsce, w którym prawnik od spraw majątkowych pomoże uporać się ze wszystkimi problemami w danej sprawie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług prawniczych, skontaktuj się z nami. Przyjrzymy się Twojej sprawie indywidualnie i udzielimy fachowej porady prawnej.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!