Powrót

Umowy deweloperskie


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy zajmujący się umowami deweloperskimi

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Kancelaria Ubi Ius ma – umowy deweloperskie pomoc prawna Lublin.

  Z uwagi na dynamiczny rozwój branży deweloperskiej w ostatnich latach, nasza Kancelaria prawna oferuje pełne usługi prawne kierowane do podmiotów z tego sektora biznesowego. To, co nas wyróżnia to profesjonalizm, skuteczność działań, szybkość w reakcji na pojawiające się problemy, kompleksowość usług, indywidualne podejście do każdego klienta, z uwzględnieniem jego potrzeb, oczekiwań i specyfiki sprawy.

  Fachowa wiedza i bogate doświadczenie gwarantuje bezpieczną realizację prowadzonej inwestycji, przy jednoczesnym zminimalizowaniu pojawiającego się ryzyka.

  Nasze usługi obejmują specjalistyczną pomoc w szerokim zakresie. Między innymi w podejmowaniu decyzji np. o zakupie nieruchomości w celach inwestycyjnych, z szczególnym naciskiem na rzetelne prowadzenie badań w związku ze stanem prawnym nieruchomości, tj. badania LDD – Legal due diligence, regulowaniu stanu prawnego nieruchomości; obszaru zagadnień administracyjnych procesu budowlanego, uwzględniając reprezentację Klientów w postępowaniu administracyjnym i sądowo administracyjnym, powołaniu celowych spółek dla zamierzonego przedsięwzięcia deweloperskiego, przygotowaniu, negocjowaniu i opiniowaniu umów deweloperskich i prospektów informacyjnych, gwarantując prawidłowe zabezpieczenie interesów dewelopera wraz z prawidłowością utworzonych dokumentów z obowiązującymi prawnymi przepisami i wiele innych.

   

  TELEFON: 600 096 744

  Kancelaria prawna UBI IUS Sp. z o.o.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!