Usługi prawne dla Combo Shops

13.02.2020 | Autor: Kancelaria prawna UBI IUS
Usługi prawne dla Combo Shops

Ubi Ius to kancelaria prawna w Lublinie, która świadczy kompleksową pomoc prawną osobom indywidualnym i firmom, w tym lubelskiej spółce Combo Shops sp. z o.o., powołanej do obsługi sklepów internetowych. Pomoc prawna obejmuje wszelkie formalności urzędowe, a także doradztwo w związku z oszczędnym, efektywnym i zgodnym z prawem prowadzeniem biznesu.

 

W ramach współpracy z firmą Combo Shops wykwalifikowani prawnicy z Ubi Ius świadczą specjalistyczne usługi prawne w obszarze wszelkich umów, kompleksowego doradztwa prawnego, błyskawicznej i sprawnej windykacji należności (zaległych faktur VAT), prawa pracy, negocjacji, prawa handlowego i RODO. W ramach tych ostatnich formalności zajmują się przygotowaniem odpowiednich dokumentów dla prowadzonej działalności.

Kancelaria działa szybko i skutecznie, a przede wszystkim całkowicie legalnie na wszystkich poszczególnych etapach działalności prawnej. W sytuacjach, w których jedynym możliwym rozwiązaniem jest wszczęcie postępowania sądowego, reprezentuje firmę Combo Shops przed sądem. Ubi Ius opracowuje analizę prawną pod kątem konieczności uzyskania wielu różnych pozwoleń. Wspomaga spółkę e-commerce we wprowadzaniu całkowicie zgodnych z prawem regulacji w firmie, w celu uniknięcia w przyszłości różnego rodzaju niekorzystnych konsekwencji prawnych. Kancelaria Ubi Ius gwarantuje bezpieczeństwo, skuteczność i 100% satysfakcji naszych klientów. Chcesz otworzyć własną działalność i poszukujesz prawnika? Zapraszamy do kontaktu!

Combo Shops sp. z o.o. – więcej informacji na temat spółki i jej oferty https://comboshops.com/ oraz sklepu z biżuterią z bursztynu https://gentarus.com/