Usługi prawne dla Grupy Combo IT

13.10.2020 | Autor: Kancelaria prawna UBI IUS
Usługi prawne dla Grupy Combo IT

Grupa Combo IT to lubelska firma, która stanowi połączenie bardzo wielu spółek specjalizujących się w określonych dziedzinach marketingu internetowego oraz marek (sklepy internetowe, drukarnia). Głównym założeniem firmy jest pomoc w rozwijaniu biznesu online. Grupa Combo IT Sp. z o.o. zgłosiła się do kancelarii prawnej Ubi Ius z prośbą o pomoc prawną w zakresie wszelkiego rodzaju formalności urzędowych, a także doradztwa w związku z oszczędnym, efektywnym i zgodnym z prawem prowadzeniem biznesu.

Doświadczeni prawnicy z lubelskiej kancelarii prawnej świadczą profesjonalne usługi prawnicze z zakresu różnych umów, kompleksowego doradztwa prawnego, szybkiej windykacji zaległych faktur VAT, prawa pracy, prawa handlowego, negocjacji i RODO (Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych). W ramach ostatnich formalności przygotowujemy odpowiednią dokumentację w związku z prowadzoną działalnością.

Kancelaria Ubi Ius działa szybko i skutecznie, a przede wszystkim zgodnie z prawem na poszczególnych etapach swojej działalności. W sytuacjach, w których jedynym słusznym wyjściem z trudnej sytuacji z Klientem jest wszczęcie postępowania sądowego, reprezentuje lubelską firmę Grupa Combo IT przed sądem.

Ubi Ius opracowuje dla swojego Klienta analizę prawną pod kątem konieczności uzyskania różnego rodzaju pozwoleń. Pomaga spółce e-commerce we wdrażaniu całkowicie zgodnych z prawem regulacji w firmie. Dzięki temu Grupa Combo IT może uniknąć w przyszłości różnych nieprzyjemności, w tym przykrych konsekwencji prawnych. Kancelaria Ubi Ius gwarantuje bezpieczeństwo, skuteczność i stuprocentową satysfakcję naszych Klientów. Planujesz otworzyć własną działalność? Szukasz doświadczonego prawnika? Zaufaj nam! Zapraszamy o kontaktu!

Grupa Combo IT Sp. z o.o. – więcej informacji na temat spółki i jej oferty https://comboit.pl/