Usługi prawne dla Combo Marketing

13.09.2020 | Autor: Kancelaria prawna UBI IUS
Usługi prawne dla Combo Marketing

Ubi Ius to lubelska kancelaria prawna, która świadczy kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa spadkowego, karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Współpracujemy z osobami indywidualnymi oraz z firmami, w tym z lubelską agencją reklamową Combo Marketing, która specjalizuje się w obsłudze firmowych profili na Facebooku, kampanii Facebook Ads i Google Ads, tworzeniu grafik oraz w pozycjonowaniu stron internetowych.

 

Lubelskiej firmie Combo Marketing pomagamy w załatwianiu urzędowych formalności. Ponadto doradzamy w tym, jak skutecznie prowadzić własną firmę, a przy tym oszczędnie. Usługi prawne, które świadczymy agencji Combo Marketing, są związane z obszarem wszelkich umów, podatków, doradztwa prawnego, sprawnej windykacji zaległych faktur VAT, prawa pracy, prawa handlowego, negocjacji, RODO (sporządzenia odpowiedniej dokumentacji w związku z prowadzoną firmą).

Kancelaria Ubi Ius współpracując zarówno z firmą Combo Marketing, jak również z innymi podmiotami działa szybko, kompleksowo i efektywnie na wszystkich możliwych etapach działań prawnych. Reprezentuje firmę przed sądem w sytuacjach, w których jedynym słusznym rozwiązaniem jest wszczęcie postępowania sądowego. Ubi Ius opracowuje także analizy prawne pod względem konieczności uzyskania różnego typu pozwoleń. Aby uniknąć wszelkich przykrych konsekwencji prawnych w przyszłości, kancelaria pomaga wprowadzić zgodne z prawem regulacje w firmie. Współpraca z lubelską kancelarią Ubi Ius to gwarancja bezpieczeństwa, uczciwości i skuteczności.

Combo Marketing sp. z o.o. – więcej informacji na temat spółki i jej oferty https://www.combomarketing.pl/