Powrót

Sprawy cywilne adwokat Lublin


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Prawnicy pomagający w sprawach z zakresu prawa cywilnego

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata w sprawach cywilnych?

Prawo cywilne obejmuje bardzo szeroki zakres zagadnień natury prawnej. Podejmowane przez nie tematy dotyczą regulacji kontaktów pomiędzy osobami fizycznymi, jak również między właścicielami firm a zatrudnianymi przez nich pracownikami oraz klientami. Ze względu na wspomniany powyżej niezwykle szeroki zakres tematów, które podejmuje ta dziedzina prawa, wszelkie toczące się w jej ramach sprawy sądowe cechują się wysokim stopniem skomplikowania. Trudno jest sobie wyobrazić zainicjowanie takiej sprawy bez zapewnienia sobie pomocy ze strony profesjonalnej kancelarii prawnej. Dla zwykłego człowieka nie mającego na co dzień kontaktu z tematyką prawniczą przepisy te mogą wydawać się niezrozumiałe, dlatego też zalecane jest skorzystanie z oferty, jaką proponują kancelarie.

Wśród ich jest również Ubi Ius. Jej biuro znajduje się w Lublinie. Kancelaria ta ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z prawem cywilnym i może pochwalić się wieloma sukcesami. Pomagamy już na wstępnym etapie, kiedy konieczne jest zgromadzenie wszystkich niezbędnych dokumentów. Następnie reprezentujemy naszego klienta przed sądem w trakcie postępowania. Jeżeli zapadł wyrok, który jest dla niego niekorzystny, pomagamy przy składaniu apelacji. Przedmiotem prowadzonych przez nas spraw jest często spór pomiędzy nieuczciwym przedsiębiorcą a jego oszukanym klientem. Zdarzają się również sytuacje odwrotne. Nie jest nam również obcy temat sprawiających liczne problemy umów związanych z handlem nieruchomościami. Kolejne tematy spraw, którymi się zajmujemy to m.in. kwestie dotyczące eksmisji, pomoc naszym klientom w uzyskaniu wypłaty odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego, spory dotyczące zasadności wypłaty pieniędzy w ramach nieprawidłowego wykonania umowy, sprawy spadkowe, kwestie dotyczące oskarżeń o naruszenie dóbr osobistych.

Przy każdej z prowadzonych przez nas w imieniu naszych klientów spraw ( także tych dotyczących prawa cywilnego ) możemy zadeklarować, że wykorzystamy wszystkie możliwości, jakie dają nam obowiązujące na terenie Polski przepisy prawa, aby każda z nich zakończyła się po myśli naszego klienta. Nie poddamy się nawet w przypadku niekorzystnego wyroku, jaki zapadnie w pierwszej instancji. Podejmując z nami współpracę możesz być pewien tego, że masz do czynienia z profesjonalistami. Abyśmy mogli udzielić Ci pomocy, skontaktuj się z nami mailowo lub telefoniczne. W ten sposób możemy umówić się na spotkanie w biurze naszej kancelarii. Podczas jego trwania zapoznasz nas ze szczegółami sytuacji, w której się znalazłeś, opowiesz o swoim problemie. Po tym, gdy uzyskamy od Ciebie wszystkie niezbędne informacje dotyczące sprawy, zdecydujemy o tym, jakie dalsze kroki należy podjąć.

 

TELEFON: 600 096 744

Adwokaci z obszaru prawa cywilnego – Kancelaria prawna UBI IUS Sp. z o.o.

 

Sprawy jakimi między innymi się zajmujemy:

 

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!