Powrót

Prawnik prawo cywilne


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Prawnicy, adwokaci od spraw cywilnych w Lublinie

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników w sprawach cywilnych?

Prawo cywilne obejmuje szereg zagadnień natury prawnej, dotyczących wielu różnych dziedzin naszego codziennego funkcjonowania. Z przepisami prawa cywilnego człowiek spotyka się właściwie na każdym etapie swojego życia. Do szerokiego obszaru ich oddziaływania należą kontakty pomiędzy osobami fizycznymi, jak i pomiędzy podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą. Prawo cywilne jest bardzo szerokie, co powoduje, że postępowania dotyczące go mogą trwać długo, a procedura w ich przypadku może być mocno skomplikowana. Wydaje się więc, że jeśli przyjdzie nam mieć do czynienia z postępowaniem sądowym w ramach prawa cywilnego, najlepszym wyjściem będzie zasięgnięcie porady dobrego prawnika, który ma duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw.

Nasza kancelaria prawna Ubi Ius zapewnia naszym Klientom profesjonalną pomoc prawną już na etapie postępowania przedsądowego, a następnie wtedy, gdy sprawa trafi przed sąd. Udzielamy naszemu Klientowi wszelkiej możliwej z naszej strony pomocy prawnej w przypadku takich spraw, jak np. spór z niezachowującym zasad etyki zawodowej przedsiębiorcą, dochodzenie swoich praw w przypadku zakupu produktu, który jak się okazało posiadał liczne wady.

W zakresie naszych kompetencji znajduje się również pomoc w przypadku wątpliwości natury prawnej pojawiających się w trakcie rozmów handlowych oraz tych, które dotyczą kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Jesteśmy również w stanie udzielić pomocy prawnej w sprawach dotyczących takich tematów, jak przeprowadzenie eksmisji, zniesienie współwłasności, stwierdzenie zasiedzenia. Przedmiotem spraw, jakimi się zajmujemy są też różnego rodzaju problemy pojawiające się w związku z działalnością spółdzielni mieszkaniowych.

Zajmujemy się prowadzeniem spraw dotyczących uchylania się ubezpieczycieli od wypłaty należnego ich klientom odszkodowania. Nie są nam obce sprawy związane z próbą wyegzekwowania należnej sumy pieniędzy w związku z brakiem wykonania umowy lub też wykonania jej niezgodnego z ustalonymi wcześniej warunkami. Nasza kancelaria zajmuje się również prawem spadkowym. Prowadzimy sprawy, których przedmiotem jest podział spadku i stwierdzenie jego nabycia lub odrzucenia oraz próba podważenia zapisów zawartych w testamencie.

W każdym przypadku, gdy Klient zwraca sie do nas o pomoc, dokładnie analizujemy sprawę, którą mamy poprowadzić. Sprawdzamy jakiej pomocy prawnej w danym przypadku jesteśmy w stanie udzielić. Pomagamy w przygotowaniu umowy cywilno-prawnej lub wydajemy opinię na temat już istniejącej. Oferujemy wsparcie w trakcie negocjacji, a jeżeli nie zakończą się one po myśli naszego Klienta, jesteśmy gotowi pomóc Mu w trakcie procesu sądowego zostając Jego pełnomocnikiem. Możesz być pewien wysokiego poziomu profesjonalizmu, jaki charakteryzuje pracę naszej kancelarii. Mamy na tyle duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, że jesteśmy w stanie skutecznie Cię wesprzeć na każdym z kolejnych etapów przebiegu postępowania.Zapraszamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu z naszą kancelarią. W ten sposób możemy umówić się na spotkanie w naszym biurze, w trakcie którego wstępnie ustalimy warunki współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!