Powrót

Kredyt we frankach pozew przeciw bankowi


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Prawnicy / Adwokaci / Radcy prawni / obsługa spraw o kredyty we frankach - pozwy przeciw bankom

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Kancelaria Ubi Ius kredyt we frankach pozwy.

Osoby, które wcześniej zaciągnęły kredyty we frankach, często mają teraz do spłaty niemałe zadłużenie. Stało się tak, ponieważ kurs tej waluty znacząco wzrósł po dacie zawarcia umowy przez wiele osób. Dla wielu osób spłata takiego zadłużenia wydaje się nieosiągalna, a problemem jest tu nie tylko nagły wzrost kursu franka, lecz także nieuczciwe praktyki banków.

Umowy frankowe często były skonstruowane niezgodnie z prawem. Banki stosowały klauzule abuzywne, które wprowadzały w błąd kredytobiorców. Nie była to uczciwa praktyka, dlatego takie umowy można unieważnić. Jest to bardzo korzystne dla Frankowiczów, dlatego każda osoba, która zaciągnęła kredyt we frankach, powinna skorzystać z pomocy prawnej, aby dokładnie przeanalizować zawartą umowę kredytową i sprawdzić, czy została ona skonstruowana w odpowiedni sposób.

Jeśli okaże się, że umowa zawiera pewnego rodzaju wadliwości i nieścisłości, możliwe jest wniesienie pozwu przeciwko bankowi. Może on umożliwić unieważnienie bądź odfrankowienie kredytu. Wiele osób obawia się występowania przeciwko potężnej i zorganizowanej instytucji, jaką jest bank. Należy jednak zawsze walczyć o swoje prawa, ponieważ z pomocą profesjonalnych prawników rozstrzygnięcie sprawy na korzyść kredytobiorcy jest możliwe.

Jeśli poszukujesz profesjonalnych radców prawnych, którzy pomogą napisać pozew dotyczący kredytu we frankach, skontaktuj się z kancelarią prawną UBI IUS w Lublinie. Z naszą pomocą napiszesz kredyt we frankach — pozew. Sprawy frankowe wymagają ogromnej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie, przez co pomoc prawna jest tu niezbędna. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z pomocy naszych radców prawnych w UBI IUS w Lublinie. Sprawy, takie jak kredyt we frankach — pozew nie są nam obce.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!