Powrót

Adwokat sprawy windykacyjne


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Szukasz adwokata od windykacji? zapraszamy do kontaktu

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata w sprawach windykacyjnych?

Wiele firm oraz osób prywatnych, które współpracują z innymi osobami, zmaga się z problemami z odzyskaniem należnych im pieniędzy. Może się tak stać na przykład wtedy, gdy jakaś osoba lub firma nie płaci za wykonane usługi, lub nie ureguluje zaległej faktury. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ wierzyciel nie otrzymuje pieniędzy mimo wykonania usługi.Jeśli odzyskanie pieniędzy wydaje się niemożliwe, warto zgłosić się z takim problemem do adwokata, którego specjalnością są sprawy windykacyjne. Pomoże on w negocjacji z dłużnikiem. Jeżeli będzie to możliwe, sprawę można rozwiązać polubownie, poprzez określenie możliwości finansowych dłużnika i rozłożenie długu na mniejsze raty, które ten będzie w stanie spłacać. Jest to najkorzystniejsze rozwiązanie zaistniałego problemu.

Jeżeli jednak dłużnik nie chce współpracować i zwrócić wierzycielowi należnych mu pieniędzy polubownie, sprawę można także poprowadzić bardziej radykalnie. Wtedy sąd może wydać nakaz zapłaty, a w przypadku braku jego realizacji konieczna może okazać się także pomoc komornika.

Jeśli poszukujesz dobrego adwokata, którego specjalnością są sprawy windykacyjne, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius w Lublinie. Zatrudniamy najlepszych prawników z wieloletnim doświadczeniem. Pomogliśmy odzyskać pieniądze już wielu naszym klientom, dlatego warto wybrać adwokata od spraw windykacyjnych właśnie u nas. Zachęcamy do konsultacji z nami oraz do skorzystania z usług naszego adwokata od spraw windykacyjnych. Adwokat sprawy windykacyjne? Tylko w Ubi ius w Lublinie.

Adwokaci od windykacji – Kancelaria prawna Czuby Lublin UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
20-531 Lublin

TELEFON: 600 096 744

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!