Powrót

Adwokat od spraw ubezpieczeniowych


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Szukasz adwokata od spraw ubezpieczeniowych? zapraszamy do kontaktu

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata w sprawach ubezpieczeniowych?

Wypadki mogą przydarzyć się każdemu. Jesteśmy na nie narażeni praktycznie przez cały czas. Oczywiście przestrzeganie zasad BHP w pracy, czy bezpieczna jazda na drodze mogą znacznie zminimalizować ryzyko wypadku, jednak należy pamiętać, że nie redukują jej do zera.

Jeśli do wypadku doszło w pracy lub na przykład na drodze, lecz z winy innej osoby, poszkodowanemu należy się stosowne odszkodowanie. Ma ono na celu pokrycie kosztów zniszczonego mienia lub leczenia, jeżeli doszło do jakiegoś urazu. W przypadku wypadków na drodze koszty odszkodowania pokrywa ubezpieczyciel, u którego sprawca wykupił OC. Jeżeli natomiast doszło do wypadku podczas pracy, koszty naprawy zaistniałej szkody powinien ponieść pracodawca.

Sprawy ubezpieczeniowe często okazują się bardzo skomplikowane i trudne. Dzieje się tak na przykład wtedy, kiedy sprawca wypadku nie przyznaje się do winy lub ubezpieczalnia nie chce wypłacić należnych poszkodowanemu środków. W takich lub innych przypadkach związanych z odszkodowaniami warto skorzystać z pomocy osoby wykwalifikowanej, jaką jest adwokat od spraw ubezpieczeniowych.

Adwokat od spraw ubezpieczeniowych pomoże w wyegzekwowaniu odpowiedniego odszkodowania dla poszkodowanego, a w razie potrzeby może też reprezentować klienta podczas postępowania sądowego. Jeśli poszukujesz godnego zaufania adwokata od spraw ubezpieczeniowych, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius w Lublinie. Zatrudniamy jedynie najbardziej wykwalifikowanych prawników, których charakteryzuje doświadczenie oraz rzetelność, co sprawia, że pomogliśmy już wielu klientom. Zapraszamy do skorzystania z usług adwokata od spraw ubezpieczeniowych w Ubi ius w Lublinie.

Adwokaci od spraw ubezpieczeniowych – Kancelaria prawna Czuby Lublin UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
20-531 Lublin

TELEFON: 600 096 744

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!