Powrót

Prawnik od spraw rozwodowych


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy od spraw rozwodowych

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnika przy sprawach rozwodowych?

  Rozwody często zdarzają się, gdy ludzie postanawiają zawrzeć małżeństwo bardzo młodo lub zbyt pochopnie. Nie są to jednak jedyne sytuacje, w których dochodzi do rozstań. Zdarza się, że nawet pary będące ze sobą bardzo wiele lat postanawiają się rozejść. Sprawa jest dużo prostsza, jeśli decyzja o rozwodzie jest obustronna, jednak w wielu sytuacjach to jedna strona decyduje się na odejście z jakiegoś powodu. W takim przypadku sprawa rozwodowa może stać się jeszcze bardziej problematyczna i skomplikowana.

  W sprawach rozwodowych często dochodzi także do podziału majątku oraz ustaleniu opieki nad dziećmi. Często obie strony, które postanawiają się rozwieść, nie mogą dojść ze sobą do porozumienia, dlatego sprawa rozwodowa może ciągnąć się przez długi czas. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy prawnika, który zajmie się wszystkimi formalnościami i pomoże w uzyskaniu rozwodu.

  Prawnik może w znaczny sposób skrócić trwanie całego procesu rozwodowego. Jest to nieoceniona pomoc, ponieważ klient nie będzie musiał przejmować się wieloma formalnościami oraz nie będzie musiał dokładać sobie dodatkowych zmartwień.

  Jeśli poszukujesz prawnika od spraw rozwodowych, doskonałym wyborem będzie skorzystanie z usług kancelarii prawnej Ubi ius. Zajmujemy się tego typu sprawami profesjonalnie. Nasi prawnicy rozpatrują każdą sprawę indywidualnie i szukają najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług prawniczych w Ubi ius w Lublinie, gdzie znajdziesz  prawników od spraw rozwodowych.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!