Powrót

Adwokat od odszkodowań


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Szukasz adwokata od odszkodowań w Lublinie? zapraszamy do kontaktu

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata w sprawach o odszkodowania?

Wypadki mogą przydarzyć się wszędzie. Doświadczamy ich w pracy, na drodze, w domu lub w sklepie. Wystarczy chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. W takich sytuacjach poszkodowany często może ubiegać się o odszkodowanie.Odszkodowanie to pewna suma pieniężna, która powinna w całości pokryć koszty poniesionej przez poszkodowanego szkody materialnej. Jeśli doszło do uszczerbku na zdrowiu, powinny też zostać pokryte wszystkie koszty leczenia, zakupu niezbędnych leków i ewentualnej rehabilitacji.

W wielu przypadkach firmy ubezpieczeniowe odmawiają przyznania odszkodowania lub znacząco zaniżają jego kwotę. Jest to bardzo częste działanie. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że od każdej decyzji firmy ubezpieczeniowej można się odwołać. Z tego powodu często poszkodowani pozostają stratni i sami ponoszą część kosztów własnego leczenia lub naprawiają poniesioną nie ze swojej winy szkodę z własne pieniądze.

W przypadku problemów z uzyskaniem godnego odszkodowania warto skorzystać z pomocy doświadczonego adwokata. Pomoże on prawidłowo uargumentować odwołanie, a w razie potrzeby będzie reprezentował poszkodowanego w postępowaniu sądowym. Jest to świetny sposób na uniknięcie wielu formalności i dodatkowego stresu.

Jeśli potrzebujesz pomocy w podobnej sprawie, z pewnością pomoże Ci adwokat od odszkodowań z Ubi ius w Lublinie. Naszych prawników wyróżnia ogromna wiedza oraz zaangażowanie, dzięki czemu z pewnością pomogą Ci uzyskać należne odszkodowanie. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz skorzystania z profesjonalnych usług prawnych adwokata od odszkodowań w Lublinie.

Adwokaci od odszkodowań – Kancelaria prawna Czuby Lublin UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
20-531 Lublin

TELEFON: 600 096 744

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!