Powrót

Długi pomoc prawna


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Prawnicy od długów w Lublinie

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników?

Coraz większa rzesza przedsiębiorców boryka się z kwestią nieterminowych płatności. Opóźnienia stają na drodze planowanym wcześniej inwestycjom, blokują sprawne zarządzanie zasobami firmy, a nierzadko hamują realizację umów. W wyniku tego zaległości nawarstwiają się, co negatywnie odbija się na wizerunku spółki. Odzyskiwanie należności często nastręcza wielu trudności, przedsiębiorcy bywają bezsilni w tej kwestii. Właśnie w takich sytuacjach niezbędne okazuje się skorzystanie z pomocy specjalisty. Adwokat od długów będzie wiedział, jakie środki prawne dobrać, jak skutecznie je zastosować i jak wreszcie opracować spójną strategię działania, by osiągnąć cel.

Z doświadczeń prawników pracujących w naszej kancelarii wynika, że sprawne dochodzenie należności zależy niejednokrotnie od tego, jak szybko podejmiemy stosowne kroki prawne. Zdecydowana i bezzwłoczna interwencja może oszczędzić wielu kłopotów. Nawet jeśli dotychczas dłużnik regularnie wywiązywał się ze swoich zobowiązań, nie warto zbyt długo czekać na uregulowanie zaległej należności. Lepiej natychmiast ustalić, co jest przyczyną opóźnienia. Niewykluczone, że są to problemy finansowe. W takim przypadku odwlekanie windykacji to zły pomysł, zwłaszcza jeśli inni wierzyciele zareagują szybciej. Wtedy to oni będą mieli większe szanse na odzyskanie pieniędzy od dłużnika.

Niezwłoczne działanie jest ważne również z uwagi na terminy przedawnień. Nasi adwokaci do długów poinformują Państwa o czasie, w jakim można odzyskać należności.

Kancelaria Ubi Ius oferuje kompleksową obsługę prawną w kwestiach dochodzenia długów. Postępowanie windykacyjne zawsze prowadzimy z najwyższą starannością i wykorzystujemy wszystkie dostępne legalne środki, by sprawa naszego klienta zakończyła się sukcesem. Świadczymy pomoc również dla tych osób, wobec których skierowano nieuzasadnione roszczenia. Wsparcie doświadczonego adwokata od długów okazuje się konieczne także przy zawieszaniu bezzasadnej egzekucji lub prowadzeniu postępowania przeciwegzekucyjnego.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!