Powrót

Prawnik Lublin prawo rodzinne


W każdym momencie zespół wykwalifikowanej kadry chętnie udzieli wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto, w każdym przypadku umożliwiamy Klientom wgląd we wszelakie poczynione działania oraz stwarzamy możliwość nadzoru nad postępami w sprawie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Prawnicy od spraw rodzinnych w Lublinie

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnika w sprawach rodzinnych?

  Kancelaria prawna Ubi Ius oferuje pomoc dotyczącą spraw, których przedmiotem są zagadnienia związane z różnymi gałęziami prawa, w tym także rodzinnego i opiekuńczego. Chodzi tutaj o kwestie rozwodów,sprawy dotyczące podziału majątku po rozstaniu rodziców, obowiązku płacenia alimentów na dzieci, ustalenia komu z rodziców będzie przysługiwało prawo do opieki nad nimi. Nie są nam obce problemy związane z ustaleniem, kto jest ojcem dziecka. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprawy związane z prawem rodzinnym to specyficzna, delikatna kwestia. Od tego jakim finałem zakończy się postępowanie zależy to, jak będzie dalej funkcjonowała dana rodzina. Dzieci są szczególnie narażone na stres związany z rozwodem rodziców i ich sporem o to, kto ma je wychowywać, gdzie mają one mieszkać po tym, gdy ich rodzice rozstaną się. Również byli już małżonkowie nie są najczęściej wolni od silnych emocji. Wiedząc o tym staramy się w trakcie prowadzenia takiej sprawy zachować takt i nie ingerować zbyt mocno w intymne sprawy naszych klientów. Oczywiście zachowanie pełnego dystansu nie jest możliwe. Chociażby dlatego, że przygotowując dokumentację konieczną do zainicjowania sprawy sądowej dotyczącej prawa rodzinnego lub opiekuńczego, musimy zebrać wiele informacji, także tych o prywatnym charakterze. Mimo wszystko staramy się zawsze robić to z odpowiednim wyczuciem. Zawsze chcemy pomóc każdemu ze zgłaszających się do nas klientów, a nie urazić go.

  Przykładowy zakres spraw:

  Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, a sprawa, która Cię dotyczy, związana jest z prawem rodzinnym, możesz skontaktować się z nasza kancelarią Ubi Ius, której biuro mieści się w Lublinie. Zorganizujemy spotkanie z Tobą, które odbędzie się w siedzibie kancelarii. Podczas jego trwania zapoznasz nas ze szczegółami sprawy, z którą chcesz się do nas zgłosić. Dokładnie przeanalizujemy Twoją sytuację a następnie wstępnie ustalimy, jakie kroki prawne należy podjąć w takiej sytuacji. Otrzymasz od nas informację dotyczącą tego,co sądzimy o możliwości doprowadzenia tej sprawy do pomyślnego dla Ciebie końca. Będzie to uczciwa ocena sytuacji. Nasze podejście do klienta cechuje uczciwość, przywiązujemy do tego dużą wagę. Nie możemy obiecać szybkiego rozwiązania problemu, jeżeli widzimy, że wcale nie będzie to proste. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

   

  TELEFON: 600 096 744

  Prawnik z obszaru prawa cywilnego – Kancelaria prawna UBI IUS Sp. z o.o.

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!