Skuteczny radca prawny – Kancelaria prawna UBI IUS Lublin


Kancelaria oferuje swoje usługi Klientom indywidualnym, podmiotom prowadzącym własną działalność gospodarczą oraz podmiotom publicznym.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Dlaczego my?

Kancelaria Ubi Ius, której biuro znajduje się w Lublinie, oferuje swoim klientom profesjonalną pomoc prawną. Jej zakres obejmuje praktycznie wszystkie gałęzie prawa. Początek współpracy z nami zwykle wygląda tak samo. Najpierw staramy się zebrać jak najwięcej informacji dotyczącej sprawy, z którą klient zgłasza się do nas. Konieczne jest tutaj przedstawienie przez niego wszystkich dokumentów jej dotyczących. Jest to niezbędne. Żaden ważny element nie powinien być pominięty, ponieważ będzie miało to wpływ na finał sprawy. Kiedy zgromadzimy już wszystkie potrzebne dane, zastanowimy się nad tym, jakie kroki należy następnie podjąć i przedstawimy naszą propozycję klientowi. Nie będziemy obiecywać dokonania czegoś, co wydaje się być niemożliwe do osiągnięcia. Przedstawimy zgłaszającej się do nas osobie naszą uczciwą, realną ocenę szansy na doprowadzenie sprawy do pomyślnego dla niej końca.

 

Zaufanie i doświadczenie

Staramy się zapewnić każdemu klientowi naszej kancelarii maksymalny komfort psychiczny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sprawa, z którą do nas przychodzi, już kosztowała go sporo nerwów. Nie należy więc niepotrzebnie generować kolejnych silnych emocji. Warto też zaznaczyć, na pierwszym miejscu stawiamy etykę. Z tych powodów nie podejmiemy się prowadzenia sprawy, której rozstrzygnięcie po myśli klienta byłoby co prawda w myśl przepisów obowiązujących w naszym kraju legalne, ale niejednoznaczne moralnie. Zgłaszając się do nas możesz liczyć nie tylko na pomoc prawną, ale także życzliwość i zrozumienie. Możesz być również pewien, że treść tego, o czym będziemy rozmawiać w trakcie naszych spotkań, chroni tajemnica zawodowa.

Ubi Ius, Ubi Onus

Gdzie prawo, tam obowiązek

Aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, Kancelaria podejmuje współpracę z ekspertami z poszczególnych dziedzin prawa. Umożliwia to świadczenie skutecznej i kompleksowej obsługi prawnej. Wynagrodzenie zostaje ustalone indywidualnie, zależy od zawiłości i charakteru sprawy.

W jaki sposób przygotować się do spotkania z radcą prawnym?


Jeśli czeka Cię pierwsza wizyta w kancelarii, z pewnością zastanawiasz się, jak przygotować się do spotkania z radcą prawnym, jakie dokumenty ze sobą zabrać, jakie informacje posiadać. Przedstawiamy kilka ważnych wskazówek.


Przygotuj się odpowiednio do spotkania z radcą prawnym. Rozumiemy, że możesz być zestresowany przed pierwszą wizytą w biurze kancelarii Ubi Ius. Zwłaszcza wtedy, gdy będzie to Twoje pierwsze spotkanie z prawnikiem. Ważne jest to, abyś przygotował wcześniej dokładny opis Twojej sprawy. Radca prawny będzie zainteresowany poznaniem jak największej liczby szczegółów. Przynieś ze sobą wszystkie dokumenty dotyczące Twojego problemu lub zaprezentuj prawnikowi ich skany. Nie pomiń żadnego ważnego szczegółu. Możesz również przedstawić swoje domysły niepoparte żadnymi dowodami. Jeżeli radca prawny uzna, że warto sprawdzić ten trop, na pewno podejmie działania w tym kierunku. Powiedz o swoich domysłach nawet wtedy, gdy uznajesz, że mogą być uznane przez prawnika za nielogiczne lub nawet zabawne. Liczy się wszystko to, co może pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu.

Nasza kancelaria cieszy się dużym uznaniem w Lublinie i jego okolicach. Pomogliśmy już wielu ludziom, zgłaszali się oni do nas w różnych sprawach. Czasem była to prośba o pomoc w związku z czekającym ich rozwodem, innym razem przedmiotem sprawy były nieporozumienia na tle finansowym pomiędzy wspólnikami. Stykamy się z różnymi ludzkimi problemami. Zainteresowała Cię nasza oferta opisana w tym artykule? Chciałbyś umówić się na spotkanie z pracującym dla nas radcą prawnym? Czekamy na Twój mail lub telefon.

PRAWO RODZINNE

Są to sprawy związane z rozwodem, ustaleniem obowiązku alimentacyjnego, kwestie prawne dotyczące opieki nad dziećmi. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże emocje towarzyszą postępowaniu sądowemu w wymienionych powyżej przypadkach. Nie dziwi nas to, gdyż są to sprawy związane z życiem rodzinnym. Zawsze staramy się więc unikać nakładania na klienta dodatkowej presji. Wiemy o tym, że sam początek postępowania już jest dla niego wydarzeniem mocno stresującym. Możesz więc liczyć na nasze pełne zrozumienie Twojej sytuacji.

prawo karne adwokat lublin

ODSZKODOWANIA i ZADOŚĆUCZYNIENIA

Radcy prawni współpracujący z kancelarią Ubi Ius służą profesjonalną pomocą prawną w sprawach dotyczących odszkodowań. Powód ubiegania się o nie może być różny. Można starać się o wypłatę świadczenia m.in. z powodu wypadku w miejscu pracy, potrącenia przez samochód w chwili prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, wypadku mającego miejsce w trakcie prac w polu. Do naszego radcy prawnego zgłaszają się również te osoby, którym przyznano odszkodowanie, ale w zbyt niskiej według nich wysokości. Pomagamy w takich przypadkach złożyć odwołanie i monitorujemy dalszy przebieg sprawy.

UBI IUS kancelaria prawna uczciwość

PORADY PRAWNE, REPREZENTOWANIE KLIENTA W TRAKCIE POSTĘPOWANIA SĄDOWEGO

Możesz zgłosić się do naszej kancelarii, jeżeli potrzebujesz pomocy przy składaniu ważnego dla Ciebie wniosku i nie jesteś do tego pewien, jak wygląda dalsza procedura. Udzielamy profesjonalnych porad z zakresu prawa rodzinnego. Nasi radcy prawni posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie do tego, aby skutecznie pomagać zgłaszającym się do nas osobom. Zapraszamy do naszego biura, które mieści się w Lublinie.

Adwokaci i Radcy Prawni Lublin

PRAWO SPADKOWE

Jest to skomplikowana gałąź prawa. Należy liczyć się z tym, że trzeba będzie poczekać dłuższy czas na rozstrzygnięcie w sprawie, która związana jest z tym tematem. Obowiązujące w naszym kraju prawo przewiduje wiele możliwości, jeśli chodzi o dziedziczenie majątku. Może być Ci trudno zajmować się tym samodzielnie. Zalecany jest kontakt z prawnikiem, który wszystko Ci wyjaśni i pomoże w doprowadzeniu sprawy do końca.

skuteczny prawnik Lublin

PRAWO ADMINISTRACYJNE

W ramach pomocy prawnej udzielanej przez kancelarię Ubi Ius z Lublina w sprawach dotyczących tej gałęzi prawa zajmujemy się m.in. przygotowywaniem wniosków, które składane są potem we właściwym do ich treści urzędzie. Pomagamy również w sporządzeniu pisma, dzięki któremu nasz klient odwoła się od niekorzystnej dla niego decyzji urzędu. W przypadku odrzucenia odwołania wykorzystujemy wszystkie pozostałe możliwości, na jakie pozwalają obowiązujące w Polsce przepisy prawa.

porady prawne adwokat cudzoziemcy Lublin

OCHRONA PRAW DŁUŻNIKÓW

Współpracujący z nami radcy prawni pomagają osobom zadłużonym w rozwiązaniu ich problemów. Chodzi tutaj także o przedsiębiorców, których długi związane są z działalnością należących do nich firm. Jesteśmy gotowi pomóc naszym klientom w taki sposób, aby możliwe było rozłożenie ich długu na raty. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania danego przypadku. Już na początku naszej współpracy z osobą zgłaszającą się do nas uczciwie poinformujemy ją, na co może liczyć. W razie takiej potrzeby możemy reprezentować klienta w czasie postępowania sądowego.

PRAWO CYWILNE

Osoby zgłaszające się do kancelarii prawnej w Lublinie często potrzebują profesjonalnej porady dotyczącej prawa cywilnego. Może ona dotyczyć np. skomplikowanej sprawy spadkowej. Przeciętnemu obywatelowi naszego kraju może być trudno zrozumieć przepisy prawa, które są napisane trudnym językiem. Radca prawny chętnie pomoże w takich sytuacjach i wyjaśni zainteresowanemu wszystkie szczegóły danej sprawy. Określi również to, na jakie rozstrzygnięcie może liczyć klient kancelarii oraz jak długo będzie na nie oczekiwał. Zawsze wtedy, gdy nie jesteś pewien, czy dobrze rozumiesz przepisy prawa, zasięgnij profesjonalnej porady. Możesz w ten sposób uniknąć wielu kłopotów. Dotyczy to również spraw związanych z przepisami prawa cywilnego.

Nieruchomości kancelaria prawna Lublin

PRAWO PRACY

Radca prawny pomoże rozstrzygnąć spór dotyczący prawa pracy. Można zetknąć się tutaj z różnego rodzaju przypadkami. Czasem pracownik uważa, że został niesłusznie zwolniony lub też skarży się na mobbing w miejscu zatrudnienia. Bywa również tak, że pracodawca ma pretensje do osoby, którą zatrudnia, ponieważ uważa, że nie wykonuje ona należycie swoich obowiązków i jest to powód do jej zwolnienia. Przedmiotem sprawy może być też oskarżenie o błąd w trakcie wykonywania pracy, którego skutkiem mogło być np. uszkodzenie przechowywanych w danym miejscu materiałów. Zawsze gdy pojawiają się wątpliwości dotyczące prawa pracy, najlepszym wyjściem jest skontaktowanie się z kancelarią prawną.

Prawo pracy adwokaci sprawy

POMOC PRAWNA DLA FIRM

Radca prawny w Lublinie doradza również przedsiębiorcom. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc kancelarii Ubi Ius przy zakładaniu własnej firmy oraz w trakcie opracowywania umowy handlowej. Jeżeli rozwiązanie Twojego problemu będzie wymagało wejścia na drogę sądową, będziemy reprezentować Cię w trakcie toczącego się postępowania. Zawsze możesz liczyć na to, że uczciwie poinformujemy Cię o tym, jaki może być efekt sprawy sądowej, włącznie z możliwymi negatywnymi dla Ciebie skutkami. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw, pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom z Lublina i okolic.

Kancelaria Prawna Upadłość

KONSULTACJE PRAWNE DLA CUDZOZIEMCÓW

Pomożemy zalegalizować pobyt w Polsce, umożliwimy poszukiwanie legalnej pracy w naszym kraju. Służymy również pomocą tym osobom, które planują ślub z obywatelem innego państwa. Jesteśmy gotowi reprezentować cudzoziemców w trakcie postępowania sądowego.

NIERUCHOMOŚCI PORADY PRAWNE

Radca prawny pomoże w każdej sprawie dotyczącej nieruchomości. Może tutaj chodzić zarówno o wątpliwości dotyczące jej sprzedaży, jak również takiej sytuacji, gdy związane są one z wynajmowaniem przestrzeni mieszkalnej lub biurowej. Nie są nam obce sprawy, których przedmiotem jest problem z ustaleniem osób odpowiedzialnych za administrowanie daną nieruchomością. Prawo dotyczące tego typu tematów jest skomplikowane, a sprawy sądowe ciągną się często przez długi czas. Zawsze warto jest w przypadku pojawiającego się problemu skorzystać z usług kancelarii prawnej, takiej jak Ubi Ius.

Ubi ius Lublin

Masz pytania w sprawie pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami!

UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
biurowiec COMBO IT
20-531 Lublin

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

GODZINY OTWARCIA INFOLINII
poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

Skuteczny radca prawny Lublin cennik

Dowiedz się ile będzie kosztować udzielenie pomocy prawnej

Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom Klientów, Kancelaria oferuje:

  • możliwość systemu godzinowego – w tym przypadku wynagrodzenie jest ustalane w zależności od poświęconego czasu na wykonanie zadania,
  • możliwość stałego wynagrodzenia,
  • możliwość systemu ryczałtowego miesięcznego wynagrodzenia, odpowiedniego w sprawach, w których możliwe jest ustalenie zakresu prac i nakładu pracy. Zalecany jest przy stałej obsłudze np. instytucji publicznych albo podmiotów gospodarczych.

Wynagrodzenie, które zostaje ustalone przez Kancelarię nie obejmuje następujących wydatków, które ponosi Klient, takich jak: wydatki w toku postepowania (np. opinie biegłych) i wpis sądowy.

Orientacyjna cena pomocy prawnej możliwa jest po wysłaniu przez Klienta zapytania, po opisaniu zwięźle stanu faktycznego sprawy.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!