Skuteczny adwokat – Kancelaria prawna UBI IUS Lublin


Kancelaria oferuje swoje usługi Klientom indywidualnym, podmiotom prowadzącym własną działalność gospodarczą oraz podmiotom publicznym.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Najważniejszą rzeczą jest dla nas satysfakcja i zaufanie naszych Klientów. Dlatego do każdej powierzonej nam sprawy mamy indywidualne podejście. Współpracujemy wyłącznie z zespołem kompetentnych prawników posiadających bogate doświadczenie, kompetencje i szeroką wiedzę. Nasi Klienci mogą liczyć na sprawną, solidną i uczciwą obsługę. Tak samo jak i Państwu, zależy nam na szybkim działaniu i pozytywnym rezultacie postępowania.

Kompleksowa pomoc świadczona przez lubelską kancelarię prawną Ubi Ius obejmuje rozwiązywanie problemów prawnych naszych Klientów i dążenie do satysfakcjonującego zakończenia ich spraw oraz realizacji wyznaczonych nam celów. Kierujemy się zawsze ich dobrem, dlatego do każdej sprawy podchodzimy rzetelnie i szukamy najlepszych dla niej rozwiązań. Podczas konsultacji prawnych przeprowadzamy szczegółowy wywiad, w celu jak najlepszego zapoznania się z okolicznościami danej sprawy.

Następnie wskazujemy najlepsze rozwiązania, zgodne z obowiązującym prawem. Uważamy, że już na samym początku współpracy z prawnikiem, najważniejsza jest realna i szczera ocena sytuacji prawnej naszych Klientów, co umożliwia świadome podjęcie decyzji w związku z dalszymi krokami i działaniami prawnymi, szczególnie w przedmiocie założenia sprawy sądowej. Najbardziej skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdej ze spraw, nie stosujemy gotowych rozwiązań i schematów. Poświęcamy odpowiednią ilość czasu, w zależności od danego zagadnienia.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każda z prowadzonych przez nas spraw zakończyła się sukcesem. Zawsze jesteśmy profesjonalni i rzetelni. Każdemu klientowi bez wyjątku, udzielamy porad i wskazówek, dzięki czemu zdobywa on odpowiednią wiedzę, którą może wykorzystać podczas podejmowania decyzji, a także na każdym możliwym etapie sprawy. Pamiętamy o podejmowaniu wszelkich niezbędnych działań formalnych w taki sposób, by nasz Klient czuł się odciążony psychicznie i w jak najmniejszym stopniu odczuwał ciężar w codziennym życiu. We wszelkich naszych działaniach kierujemy się zasadami etyki. Kancelaria Ubi Ius w Lublinie to profesjonalny zespół znakomitych i doświadczonych prawników, którzy nastawieni są na osiąganie satysfakcjonujących wyników. Nigdy nie zapominamy o tym, że to nasz Klient jest najważniejszy – sytuacja prawna, w jakiej się znajduje, jego komfort psychiczny i dobro. W relacji adwokata z klientem najbardziej cenimy sobie zaufanie i szczerość, które mają wielki wpływ na powodzenie sprawy. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną na każdym etapie współpracy – począwszy od konsultacji, pomocy przy kompletowaniu i sporządzaniu dokumentów, a skończywszy na reprezentowaniu Klienta przed sądem. Wszystkie rozmowy, które prowadzimy z Klientami (bezpośrednie i pośrednie) otoczone są tajemnicą zawodową.

W naszej kancelarii zajmujemy się świadczeniem szeroko pojętej pomocy prawnej z zakresu prawa spadkowego, cywilnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się sporządzeniem umów, opinii prawnych, pism procesowych i urzędowych dla podmiotów gospodarczych oraz osób prawnych. Naszą misją jest stworzenie dostępu do specjalistycznej obsługi prawnej wszystkim, którzy tego potrzebują.

Ubi Ius, Ubi Onus

Gdzie prawo, tam obowiązek

Aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, Kancelaria podejmuje współpracę z ekspertami z poszczególnych dziedzin prawa. Umożliwia to świadczenie skutecznej i kompleksowej obsługi prawnej. Wynagrodzenie zostaje ustalone indywidualnie, zależy od zawiłości i charakteru sprawy.

W jaki sposób przygotować się do spotkania z adwokatem?


Jeśli czeka Cię pierwsza wizyta w kancelarii, z pewnością zastanawiasz się, jak przygotować się do spotkania z adwokatem, jakie dokumenty ze sobą zabrać, jakie informacje posiadać. Przedstawiamy kilka ważnych wskazówek.

Do korzystania z usług kancelarii prawnej zazwyczaj skłaniają nas problemy natury prawnej, np. spór finansowy, rodzinny, fałszywe oskarżenia. Bez względu na to, z czym się aktualnie zmierzasz, warto dobrze przygotować się do pierwszej wizyty u adwokata. Pierwsze spotkanie z prawnikiem jest często zapoznawcze – poznajesz przyszłego pełnomocnika, a także on poznaje Ciebie i sprawę, z którą przychodzisz. Pozwala ono zdecydować o dalszej współpracy. Niezwykle istotne jest to, by zawrzeć w rozmowie z adwokatem, jak najwięcej szczegółów, które pozwolą zdiagnozować przyczyny danego problemu i znaleźć najlepsze rozwiązania Twojej sytuacji prawnej. Przed konsultacjami powinieneś przygotować kopie wszystkich dokumentów, które mogą być powiązane ze sprawą (nawet te, które wydają Ci się nieważne). Dają one pełen zarys prawny sytuacji, a także są niepodważalnymi dowodami w sprawie, które można wykazać przed sądem. Dobrze jest razem z adwokatem ustalić cel wizyty, pozwoli to lepiej przygotować się do niej obu stronom. Może to być np. pomoc w negocjacjach, porada prawna, pomoc przy wniesieniu pozwu o rozwód. Warto zapisać wszelkie pytania, wątpliwości i opisać historię w kolejności chronologicznej na kartce. Będzie ona pomocna w szczególności wtedy, gdy pojawia się stres w związku z rozmową. Dzięki niej będziesz miał pewność, że o niczym nie zapomniałeś.

Prawo cywilne – spadki, zapłaty, zachowki

Osoby, które przychodzą do kancelarii adwokackiej najczęściej szukają pomocy prawnej dotyczącej spraw cywilnych, tj. spadków, zapłat, zachowków. W takim postępowaniu, zaczyna się od oceny prawnej sytuacji Klienta. Następnie kancelaria prawna przygotowuje pisma procesowe, w celu wszczęcia postępowania. Warto podkreślić, że niezwykle ważną kwestią w pracy adwokata w trakcie postępowania cywilnego jest reprezentowanie Klienta przed sądem. Adwokat Lublin przygotowuje również pełną i szczegółową dokumentację przed wszczęciem postępowania inicjującego. Jest to bardzo ważny krok w kierunku korzystnego zakończenia postępowania. Jeśli szukają Państwo najlepszej reprezentacji przed sądem, a także gwarancji właściwego przebiegu procesu z naciskiem na interesy Klienta, to zapraszamy do kontaktu. Choć wielu osobom problemy prawne spędzają sen z powiek, w rzeczywistości nie są one aż tak skomplikowane. We wszystkim może pomóc doświadczony i profesjonalny prawnik.

prawo karne adwokat lublin

Sprawy karne – kancelaria prawna

Kancelaria prawna Ubi Ius w Lublinie udziela kompleksowej i fachowej pomocy prawnej w sprawach z zakresu prawa karnego i postępowania karnego. Można tu wymienić również prawo karne skarbowe wraz z prawem karnym wykonawczym. Kancelaria prawna zajmuje się również prawem wykroczeń. Do podstawowych zadań kancelarii należy zagwarantowanie klientom prawa do obrony. Profesjonalny prawnik wie, jakie kroki prawne podjąć w sprawach karnych, aby doprowadzić do satysfakcjonującego dla klienta ich rozwiązania. Już na pierwszym przesłuchaniu stanowi nieocenioną pomoc dla klienta, często niedoświadczonego i pogrążonego w stresie. Pomoc adwokata może okazać się bardzo cenna również w sytuacji, w której wobec klienta zarządzi się tymczasowe aresztowanie lub też podejmie się inne środki zapobiegawcze. Doświadczenie pokazuje, że w celu efektywnego zabezpieczenia interesów Klienta, profesjonalna pomoc adwokata jest niezbędna już na samym początku skomplikowanej sprawy. Może być konieczne zgromadzenie i zabezpieczenie dowodów, natychmiastowo po zaistnieniu zdarzenia. Dlatego też kancelaria prawna świadczy usługi już na samym początku postępowania przygotowawczego. Udzielamy wsparcia osobom obwinionym, podejrzanym, oskarżonym, a także pokrzywdzonym, gwarantując pełną pomoc prawną na każdym z etapów spraw karnych, (w sprawach o przestępstwa, a także o wykroczenia). Udzielamy porad i przygotowujemy strategię obrony w toku postępowania karnego. Możemy udzielić profesjonalnej pomocy prawnej pokrzywdzonemu.

UBI IUS kancelaria prawna uczciwość

Prawo pracy – reprezentowanie pracodawców i pracowników

Kancelaria prawna może reprezentować zarówno pracowników, jak i pracodawców przed sądami w sprawach dotyczących stosunków pracy. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest przygotowanie poprawnej umowy o pracę, która chroniłaby interesy pracownika, a także profesjonalna pomoc prawna adwokata, który w sposób precyzyjny reprezentowałby go przed sądem. W takich sytuacjach pomoc adwokata jest nieoceniona, szczególnie w sytuacjach, takich jak: np. odejście na emeryturę lub rentę. Może zdarzyć się, że pracodawca nie wypłaci pracownikowi należytej odprawy, kobieta w ciąży zostanie bezprawnie zwolniona z pracy lub też umowa o pracę zostanie rozwiązania bez podstaw (nieuzasadnione wypowiedzenie umowy o pracę).

Adwokaci i Radcy Prawni Lublin

Kto jeszcze może zgłosić się do adwokata po poradę prawną?

Przede wszystkim osoba, która doświadczyła jakiejś formy psychicznej lub fizycznej przemocy w miejscu pracy, np. mobbingu, molestowania seksualnego, szantażu itd. Tego typu sytuacji jest bardzo wiele. Doświadczyłeś podobnej sytuacji? Zgłoś się do profesjonalnej kancelarii adwokackiej po fachową pomoc! Nie działaj sam! Profesjonalny prawnik z Kancelarii Ubi Ius nie tylko ukierunkuje, jak zebrać potrzebne dowody do sprawy, ale również pomoże przejść przez cały proces sądowy, pomoże udowodnić, że dana sytuacja miała naprawdę miejsce, a także będzie reprezentować przed sądem. Jeśli szukasz doświadczonego adwokata na terenie Lublina, który zajmuje się prawem pracy koniecznie zgłoś się do Ubi Ius!

skuteczny prawnik Lublin

Firmy, prawo handlowe,
kompleksowa pomoc prawna

Kancelaria prawna Ubi Ius świadczy również kompleksowe usługi z zakresu prawa gospodarczego. Co robimy? Głównie jest to udzielanie porad prawnych, prowadzenie negocjacji, przygotowywanie umów i opinii prawnych, a także kompleksowa obsługa przy zakładaniu spółek. Ponadto oferujemy reprezentację procesową w sądach gospodarczych. Warto wspomnieć tu o postępowaniu nakazowym, ale także wszystkich sprawach o zapłatę, odszkodowania za nieodpowiednie wykonanie umowy, sprawy o nieuczciwą konkurencję, sprawy z tytułu odpowiedzialności członków zarządu. Współpracujemy z profesjonalnym doradcą podatkowym. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

porady prawne adwokat cudzoziemcy Lublin

Cudzoziemcy – legalizacja pobytu, pracy – adwokat Lublin

Kancelaria prawna Ubi Ius wychodzi do Klientów z szeroką ofertą usług, związanych z legalizacją pobytu cudzoziemców. Są to sprawy związane z uzyskaniem statusu uchodźcy, a także sprawy związane ze ślubem Polaka (Polski) z cudzoziemcem. Naszych Klientów reprezentujemy przed Wojewodami, Strażą Graniczną, Szefem Urzędu do spraw Cudzoziemców oraz Sądami Administracyjnymi.

radca prawny windykacja Lublin

Postępowanie Egzekucyjne i Zabezpieczające

W zakresie obowiązującego prawa wyznaczamy możliwe do wykorzystania sposoby egzekucji. Korzystamy z bogatego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy. Wskazujemy, jak najlepiej wykorzystać możliwości egzekwowania długu przez kancelarie komornicze. Przeprowadzamy pełną analizę czynności przeprowadzonych przez wszystkich uczestników postępowania egzekucyjnego, tj. wierzyciel, dłużnik, organ egzekucyjny wraz z osobami trzecimi. Swoje usługi świadczymy również podmiotom, które mają komórki windykacji, bądź też ich elementy w swoich strukturach organizacyjnych lub podmiotów prowadzących windykację w przypadkowy sposób.

adwokat nieruchomości Lublin

Nieruchomości – profesjonalna pomoc prawna – adwokat Lublin

Większość spraw, które rozpatrywane są przez sądy (powszechne i administracyjne) wiąże się z nieruchomościami. Dlatego też stawiając na naszych Klientów, postanowiliśmy rozbudować i rozwinąć dział Kancelarii Ubi Ius, zajmujący się problematyką nieruchomości (w szerokim rozumieniu), a także prawa budowlanego. Co więcej, przeprowadziliśmy bardzo wiele skutecznych projektów, wiążących się z obrotem nieruchomości, sprzedażą, a także najmem powierzchni użytkowej i mieszkalnej. Masz wątpliwości w stosunku do nabycia nieruchomości, planowania i realizowania inwestycji, a może nie wiesz, jak przeprowadzić postępowanie wieczystoksięgowe? Pomożemy Ci! Wielokrotnie prowadziliśmy sprawy wywłaszczeniowe, uzyskiwaliśmy odszkodowania za utracone nieruchomości, a także zajmowaliśmy się dużymi inwestycjami drogowymi. Adwokat z Ubi Ius służy profesjonalną pomocą prawną i radą podczas dokonywania podziałów i łączenia nieruchomości. Co robimy? Zajmujemy się sprawami z zakresu tzw. prawa sąsiedzkiego, a także działalności wspólnot mieszkaniowych.

Rozwód za porozumieniem stron

PRAWO RODZINNE – sprawy rozwodowe, alimentacyjne, władza rodzicielska

Sprawy rozwodowe, alimentacyjne oraz te związane z ustaleniem władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi, to najczęstsze sprawy, którymi zajmujemy się z zakresu prawa rodzinnego. Z doświadczenia doskonale wiemy, jak bardzo trudne i obciążające psychicznie są one dla Klientów. Dlatego też w naszej praktyce zawodowej, robimy wszystko, co w naszej mocy, by czuli się oni w stu procentach bezpiecznie i komfortowo. Pomaga nam w tym znajomość prawa, wieloletnie doświadczenie zawodowe, profesjonalizm, zaangażowanie i zrozumienie potrzeb Klienta. Świadczymy pomoc m.in. w sprawach o: rozwód, separację, alimenty na dzieci, podział majątku, ograniczenie władzy rodzicielskiej, pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie miejsca zamieszkania małoletniego dziecka, ustanowienie kurateli, zarządzanie majątkiem dziecka i wiele innych.

ODSZKODOWANIA i ZADOŚĆUCZYNIENIA

Lubelska kancelaria Ubi Ius zajmuje się sprawami związanymi z uzyskiwaniem zadośćuczynień za doznaną krzywdę oraz odszkodowań za wypadki komunikacyjne, błędy medyczne, wypadki w rolnictwie, wypadki w pracy, wypadki podczas wakacji, z tytułu choroby zawodowej, uszkodzenie samochodu, zderzenie ze zwierzęciem, potrącenie na pasach, potrącenie przez samochód, śmierć, niesłuszne aresztowanie i wiele innych zdarzeń. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pokazało nam, że towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często opóźniają wypłatę należności i rażąco zaniżają odszkodowania. Zdarza się również, że wydłużają proces likwidacji szkody. Są to bardzo często działania bezprawne i bezpodstawne, które są podstawą do wystąpienia o ustawowe odsetki za zwłokę. Nasza kancelaria pomaga klientom zgromadzić potrzebną dokumentację, zapewnia kompleksową obsługę prawną, pilnuje terminów wypłat, nadzoruje proces likwidacji szkody, weryfikuje wysokość kwoty odszkodowania, a także reprezentuje klientów przed sądem.

Nieruchomości kancelaria prawna Lublin

PORADY PRAWNE, REPREZENTOWANIE PRZED SĄDEM ADWOKAT LUBLIN

Świadczymy kompleksową pomoc prawną na terenie Lublina i okolic w każdej dziedzinie prawa. Pomagamy zgromadzić wymagane dokumenty, wypełnić wnioski, pilnujemy terminów wypłat, nadzorujemy proces likwidacji szkody, udzielamy porad prawnych, reprezentujemy przed sądem. Specjalizujemy się w prawie karnym, prawie pracy oraz prawie cywilnym ze szczególnym naciskiem na prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska). Nasz zespół specjalistów składa się z doświadczonych prawników, którzy mają bogate doświadczenie, wiedzę i kompetencje w dziedzinie prawa. Prowadzimy procesy na terenie Lubelszczyzny, reprezentując klientów przed wszystkimi instancjami sądowymi i urzędami. Walczymy o ich prawa i godziwe odszkodowanie.

Prawo pracy adwokaci sprawy

PRAWO SPADKOWE, sporządzanie testamentu, stwierdzenie nabycia spadku

Spadek jest to ogół praw i obowiązków, które ma spadkodawca w chwili śmierci, a które przechodzą na jego następców prawnych w drodze dziedziczenia. Prawo spadkowe wiąże się z kwestiami uregulowania spadkobrania w sytuacji śmierci, czyli tego, jak można rozporządzać majątkiem przed śmiercią. W tym celu sporządza się testament. Zanim tego się dokona, warto udać się do doświadczonego adwokata, który udzieli porady prawnej odnośnie do formy dziedziczenia po śmierci. Prawo spadkowe obejmuje również szereg spraw, związanych ze stwierdzeniem nabycia spadku, działem spadku, zachowkiem, uchyleniem lub zmianą stwierdzenia nabycia spadku, uznaniem spadkobiercy za niegodnego, a także wiele innych kwestii. Z doświadczenia wiemy, że są to sprawy skomplikowane, wiążące się z wieloma aspektami i wymagające szerokiej i specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa. Adwokat od spadków pomoże sporządzić wymagane dokumenty, udzieli porady prawnej, a także będzie reprezentować Klienta przed sądem. Zapraszamy do kontaktu.

windykacja prawna w Lublinie

SPRAWY OBEJMUJĄCE PRAWO ADMINISTRACYJNE

Prawo administracyjne to gałąź prawa, która obejmuje zespół norm regulujących działalność administracyjną, tzw. administrację w znaczeniu przedmiotowym. Kancelaria adwokacka Ubi Ius świadczy kompleksową pomoc prawną w tym zakresie. Co robimy? Przede wszystkim sporządzamy wnioski o wydanie decyzji urzędowej (w imieniu Klienta), przygotowujemy odwołania od wydanych już decyzji przez konkretną jednostkę publiczną, sporządzamy wnioski o stwierdzenie nieważności danej decyzji, sporządzamy skargi do sądu administracyjnego, zaś w konkretnych sytuacjach skargę kasacyjną do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Adwokat i Radca prawny Ubi IUs

OCHRONA DŁUŻNIKÓW – zabezpieczanie i ochrona interesów dłużników

W kancelarii Ubi Ius zajmujemy się ochroną dłużników, której celem jest obniżenie wysokości należności, rozłożenie długów na raty, bądź też całkowita likwidacja zobowiązania. Pomagamy naszym klientom w zabezpieczeniu i ochronie ich interesów jeszcze przed wszczęciem postępowania sądowego, a także w trakcie trwania windykacji. Świadczymy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym, które mają problemy ze spłatą zobowiązań, a także przedsiębiorcom. Nasza pomoc obejmuje wszystkie etapy sprawy, począwszy od sporządzenia wymaganej dokumentacji i porad prawnych, a skończywszy na reprezentowaniu przed sądem. Doświadczenie prawnicze, jakie zdobyliśmy podczas tego typu spraw, pozwala nam skutecznie wspierać dłużników w trakcie trwania postępowania egzekucyjnego. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprawy związane z ochroną dłużników zakończyły się pomyślnie i w sposób, jak najmniej uciążliwy dla naszych klientów.

Ubi ius Lublin

Masz pytania w sprawie pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami!

UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
biurowiec COMBO IT
20-531 Lublin

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

GODZINY OTWARCIA INFOLINII
poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

Skuteczny adwokat, radca prawny, prawnik Lublin cennik

Dowiedz się ile będzie kosztować udzielenie pomocy prawnej

Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom Klientów, Kancelaria oferuje:

  • możliwość systemu godzinowego – w tym przypadku wynagrodzenie jest ustalane w zależności od poświęconego czasu na wykonanie zadania,
  • możliwość stałego wynagrodzenia,
  • możliwość systemu ryczałtowego miesięcznego wynagrodzenia, odpowiedniego w sprawach, w których możliwe jest ustalenie zakresu prac i nakładu pracy. Zalecany jest przy stałej obsłudze np. instytucji publicznych albo podmiotów gospodarczych.

Wynagrodzenie, które zostaje ustalone przez Kancelarię nie obejmuje następujących wydatków, które ponosi Klient, takich jak: wydatki w toku postepowania (np. opinie biegłych) i wpis sądowy.

Orientacyjna cena pomocy prawnej możliwa jest po wysłaniu przez Klienta zapytania, po opisaniu zwięźle stanu faktycznego sprawy.

Kancelaria UBI IUS oferuje mieszkańcom województwa lubelskiego profesjonalną pomoc prawną. Pracujący tutaj adwokaci mają ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących praktycznie wszystkich gałęzi prawa. Mogą skutecznie pomóc osobie zadłużonej, jak i takiej, która stara się o uzyskanie odszkodowania z tytułu uczestnictwa w wypadku. Początkiem naszej współpracy z każdym Klientem jest spotkanie w biurze kancelarii umówione telefonicznie lub mailowo. Zgłaszający się do nas Klient przedstawia prawnikowi szczegóły dotyczące sprawy. Konieczne jest tutaj zaprezentowanie wszystkich dotyczących jej dokumentów, np. medycznych, dotyczących przebiegu leczenia i rehabilitacji po wypadku. Kiedy adwokat zapozna się z dokumentami i wysłucha relacji Klienta, zdecyduje o tym, co należy zrobić w dalszej kolejności. Nie musisz się obawiać, że czegoś nie zrozumiesz. Pracujący tutaj prawnicy, adwokaci i radcy prawni doskonale wiedzą o tym, jakie problemy może sprawić zwykłemu człowiekowi próba interpretacji przepisów napisanych trudnym, skomplikowanym językiem prawniczym. W razie wątpliwości wszystko zostanie Ci dokładnie wytłumaczone. Nie bój się pytać, jeżeli nie jesteś pewien, że dobrze wszystko zrozumiałeś.

Dalsze kroki, jakie zostaną podjęte w Twojej sprawie z inicjatywy prawników z kancelarii UBI IUS zależą od tego, czego ona dotyczy. W przypadku, gdy otrzymałeś ze strony firmy ubezpieczeniowej lub organu administracji publicznej niekorzystną dla Ciebie decyzję, adwokaci przygotują odwołanie. Jeżeli zgłosiłeś się po pomoc prawną, ponieważ chcesz wyegzekwować od dłużnika należną Ci kwotę pieniędzy, podjęta zostanie zapewne próba rozmowy z tą osobą. Być może jest szansa na ugodę i nie będzie konieczne wstępowanie na drogę sądową. W przypadku, gdy nie ma innego wyjścia, niż postępowanie prowadzone przed sądem, prawnicy z kancelarii UBI IUS będą reprezentować swojego Klienta w czasie jego trwania. W przypadku niekorzystnego dla Klienta wyroku wszczęta zostanie procedura odwoławcza. Nie możemy obiecać, że na 100% wszystko skończy się tak, jak tego oczekujesz. Możemy jednak zapewnić, że wykorzystamy wszystkie możliwości, jakie daje nam polskie prawo, aby sprawa zakończyła się rozstrzygnięciem, które uznasz za korzystne dla siebie. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że może to potrwać przez długi czas. Jeżeli Twój przypadek jest szczególnie mocno skomplikowany, będziesz musiał cierpliwie czekać na efekty działań adwokatów. Do takich spraw, które charakteryzuje wysoki poziom skomplikowania, należą te dotyczące skutków błędów lekarskich.

W województwie lubelskim działa wiele kancelarii prawnych. Co przemawia za tym, aby zgłosić się po pomoc właśnie do UBI IUS? Profesjonalizm, życzliwe podejście do Klienta, ogromne doświadczenie pracujących tutaj adwokatów. Poza tym prawnicy z UBI IUS mogą pochwalić się wieloma sukcesami.

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!