Obsługa prawna ICOMSEO sp. z o.o.

26.03.2020 | Autor: Kancelaria prawna UBI IUS
Obsługa prawna ICOMSEO sp. z o.o.

Kancelaria Ubi Ius oferuje właścicielom firm swoje usługi prawnicze. Jednym z naszych klientów jest mająca swoje biuro w Lublinie agencja reklamowa IcomSeo. Jej specjalnością jest pozycjonowanie stron internetowych. Doradzamy tej lubelskiej firmie jak prowadzić biznes w sposób w pełni zgodny z prawem, a przy tym efektywny i nie generujący dodatkowych, niepotrzebnych kosztów.

Nasza pomoc prawna udzielana firmie IcomSeo związana jest głównie z różnego rodzaju podpisywanymi przez tą firmę umowami, prawem pracy, windykacją nieopłaconych przez nieuczciwych klientów tej firmy faktur VAT, prawem handlowym oraz zagadnieniami dotyczącymi RODO.

Jeżeli jest to konieczne, Kancelaria Ubi Ius reprezentuje firmę IcomSeo w czasie trwania procesu sądowego. Przeprowadza też na wniosek klienta szczegółowe analizy prawne dotyczące możliwości uzyskania pozwoleń różnego typu. Kancelaria nieustannie dba o to, aby nie było żadnych wątpliwości natury prawnej dotyczących działań podejmowanych przez IcomSeo.

Ubi Ius to gwarancja solidności, przestrzegania prawa w każdej sytuacji i skutecznej pomocy prawnej w chwilach, gdy firma Icommedia jej potrzebuje. Kancelarię charakteryzuje również dbałość o zachowanie tajemnicy zawodowej.Żadna z niepowołanych do tego osób nie uzyska informacji dotyczących czynności podejmowanych przez prawników kancelarii Ubi Ius.

Icomseo sp. z o.o. – więcej informacji na temat spółki i jej oferty https://icomseo.pl/