Obsługa prawna IcomPrint sp. z o.o.

30.03.2020 | Autor: Kancelaria prawna UBI IUS
Obsługa prawna IcomPrint sp. z o.o.

Kancelaria Ubi Ius oferuje profesjonalną pomoc prawną tym firmom, które potrzebują takiego wsparcia. Jednym z jej klientów jest drukarnia IcomPrint z Lublina, która zajmuje się głównie tworzeniem stron internetowych od podstaw oraz pozycjonowaniem ich.

 

Kancelaria pomaga tej firmie w wielu aspektach jej codziennej działalności. IcomPrint konsultuje z Ubi Ius treść każdej podpisywanej umowy, kancelaria udziela też porad prawnych w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów dotyczących prowadzonej przez firmę działalności. Prawnicy pomagają w skutecznej windykacji nieopłaconych przez klientów agencji reklamowej faktur VAT.

Porady prawne dotyczą również zagadnień związanych z prawem handlowym i pracy oraz sprawiającego wiele kłopotów różnym firmom w Polsce RODO. Prawnicy z Ubi Ius pomagają w sporządzaniu dokumentów pilnując tego, aby w trakcie przygotowywania ich nie zostały w żaden sposób przekroczone obowiązujące w Polsce przepisy prawa.

Kancelaria jest również niezwykle pomocna w sytuacji, gdy IcomPrint może rozwiązać swój problem jedynie na drodze sądowej. Prawnicy dbają wtedy o interesy tej firmy na każdym etapie postępowania. Jeżeli konieczne są konsultacje natury prawnej w związku z ubieganiem się o któreś z pozwoleń, firma IcomPrint może liczyć na pomoc ze strony Ubi Ius.

Kancelaria na bieżąco przygląda się działaniom drukarni dbając o to, aby zawsze były zgodne z prawem. Ubi Ius to dla każdej współpracującej z tą kancelarią firmy gwarancja profesjonalizmu.

Drukarnia IcomPrint sp. z o.o. – więcej informacji na temat spółki i jej oferty https://icomprint.pl/