Obsługa prawna ICOMMEDIA sp. z o.o.

18.03.2020 | Autor: Kancelaria prawna UBI IUS
Obsługa prawna ICOMMEDIA sp. z o.o.

Kancelaria Ubi Ius świadczy kompleksową pomoc prawną firmom, w tym lubelskiej agencji, specjalizującej się w pozycjonowaniu i projektowaniu stron internetowych – Icommedia.

Pomaga przy załatwianiu formalności urzędowych, doradza jak oszczędnie i efektywnie, a przede wszystkim zgodnie z prawem prowadzić biznes.

Specjalistyczne usługi prawne świadczone firmie Icommedia prowadzone są przede wszystkim w obszarze wszelkich umów, kompleksowego doradztwa prawnego, szybkiej i sprawnej windykacji zaległych faktur VAT, prawa pracy, negocjacji, prawa handlowego i RODO (przygotowywanie właściwej dokumentacji, zgodnie z prowadzoną działalnością).

Ubi Ius działa szybko i skutecznie na wszystkich etapach działań prawnych. W sytuacjach, w których jedynym wyjściem jest wszczęcie postępowania sądowego, reprezentuje firmę przed sądem.

Dokonuje również opracowania analizy prawnej pod względem konieczności uzyskania różnego rodzaju pozwoleń. Pomaga wprowadzić zgodne z prawem regulacje w firmie, w celu uniknięcia wszelkich przykrych konsekwencji prawnych w przyszłości. Ubi Ius zapewnia bezpieczeństwo, skuteczność, a także zachowanie tajemnicy zawodowej.

Icommedia sp. z o.o. – więcej informacji na temat spółki i jej oferty https://icommedia.pl/